MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

Reply

Tregime Erotike

« Older   Newer »
view post Posted on 6/2/2010, 12:50           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:tregime me te qimeimage

ne ver vitin e kaluar vendosem me disa te afermit e mi te shkonim per pushime ne nje mal ( NE RAZEM ) atje kishim mar nje shpi me qira. Dhe kshtu u be. kur po niseshim po vin dhe dy shok te nje miku tim nuk me pelqei kjo po kshtu vendosen dhe un pranova. Rruges qe po shkonim njeri nga djemt po me shikonte, kishte nje shikim shum te frigshem nje shikim vrasesi . mbas disa oresh mberritem dhe u ulem te gjith per te pushuar pak, tek dhoma ku isha une dhe nje mikja ime po degjoj se dikush donte te hynte brenda, shkova ta hapja dhe nuk ishte askush,pastaj dola jasht dhe po rija ne fresk kur pa pritur vjen aj quni, dhe po me thot -mun te ulem (un ju pergjigja) -sigurisht. po rinim pa folur dhe ai po me thot -je shum e bukur shpresoj tkesh ndonje gja per mua un u acarova duke i then te mos flas me me mua. pastaj erdhen te tjeret dhe vendosem te dalim te hajm ne nje restorant aty afer. kur erdhi mbremja u bem gati dhe shkuam ne restorant, porositem, dhe une nuk isha dhe aq mir dhe ju thash te tjerve se un po shkoj ne shtepi. shkova ne shtepi dhe po rrija kur mas pak minutash po vin keta dy djemt. Dhe une i pyeta se ku jan te tjeret dhe ata me than se ata po pin por ne kemi ko per nje qirje te gjat. un u ngrita ne kemb dhe doja te shkoja ne dhomen time, duke ikur ai me kapi per krah,dhe un i thash te me lere rahat, ai nuk u mendu vetem me perplasi per divan, dhe te dy me mbanin me zori. duke bertitur qe te me leshojn ata me mydhnin gojen dhe me grisnin rrobat. njeri me mbante fort dhe tjetri po me thithte cicat
pastaj heku pantadhonat dhe perplaste karin ne trupin tim duke qeshur dhe duke par mua qe po qaja nga inati. pastaj pa menduar ai me futi karin ne pidhin tim dhe vazhdoj te me qinte pasi u derdh ne trupin tim.pastaj pa nje qiri shum shum i gjan dhe i gjat dhe ma futi ne pidh me zi e futi, deri sa te fiket po me binte. Ishte hera e par per mua nuk kisha shkuar kurr me nje mashkull dhe skam shkuar nga friga. por ata nuk e lan aty po me qinte me qirin sa me kishte shkyer pidhin. pastaj heku qirin dhe nderuan, tjetri erdhi te me qinte, por ai ma futi ne byth duke u kenaq pa ditur dhimjen time dhe lotet e mi . kur u derdh dhe ky tjetri me leshuan dhe me than se po ti tregoja njeriu do me gjenin ghe do me hicnin koken. dhe un nuk i kam treguar njeriu. SHPRESOJ TE MOS I NDODH ASKUJT JO PA DESHIREN E VET . PO JU THEM SE ESHT NJE TMERR.

Edited by durrsaku - 30/5/2011, 22:47
 
PM Web  Top
suela
view post Posted on 6/2/2010, 12:51           Quote
isha ne plazh dhe po shikoja shume njerez por befas me lindi nje deshire per te qene vetem ndoshta ngaqe ate nate isha pak e stresuar.fillova te eci buze detit duke ecur i largohesha dritave te lokaleve kur prane meje po afroheshin dy djem qe po benin vrape te them te drejten njeri prej tyre ishte sh i bukur dhe duke vrapuar me thane dicka qe nuk kuptova mire.ne ato momente bera sikur nuk me interesonte asgje dhe vazhdova rrugen.duke ecur i pash te dy qe kishin ndaluar dhe filluan te me flisnin por un as po i hidhja syte ne nje moment njeri prej tyre me doli para dhhe hoqi direkt pantallonet e shkurtra dhe i doli direkt k.... qe kishte permasa te medha per momentin mbeta ai filloj te me thoshte te lutem ma prek dhe filloj ti ngrihej.dicka brenda meje me beri te dridhesha por nuk dija cte beja sepse isha dhe e virgjer por me pelqente te beja sex ne ate moment por ai ishte thjesht i panjohur.ndalova dhe i thash degjo ne nuk njihemi por un dua ta bej me ty ai ngeli i habitur qe mos ta zgjas u ula ne gjunje dhe fillova ta ferkoja me dore me pas e futa ne goje dhe fillova ta thithja aty ishte dhe ai shoku i tij por un nuk desha te cvirgjerohesha dhe i thash te ma fuste nga mbrapa.te them te drejten ishte nje eksperience e dhimshme se po me dhimte shume bytha por u kenaqa te dyve ne fund i thash flm per kenaqesine qe me dhane por tani pas kaq kohesh dua ti gjej por nuk po arrij ti gjej se kush jane sepse po me nugojne k... e tyre.
 
Top
view post Posted on 6/2/2010, 12:52           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:Rome viti 2004. Nje shoke i imi me thirri ne ditelindje te goces se ti ngase ishim shume te afer. Pasi bleva nje dhurat per gocen shkova ne shtepin e mikut dhe aty ishin te futuar edhe disa musafire te tjere qe nuk i njihja. Ne mesin e tyre ishe edhe nje grua diku rreth 35 vjeqare me dy femij te vegjel. Ajo gruja gjat tere kohes nuk mi hoqi syt, mirpo une bisedoja me shokun time dhe as qe me shkonte mendja per asgje. Dikur kah fundi une morra leje dhe ika per ne banesen time. Arrita te stacioni i autobusit qe ishe nja 5min larg shtepise se shokut dhe po prisja kur papritmas u shfaq ajo gruaja me dy kalamajt e saj, njeri nga ta ishte shume i vogel dhe ishte ne karroc per femij. Ajo pasi arriti filloji te bisedoj me mua dhe me shikonte drejt ne sy. Me ne fund arriti autobusi dhe une i ndimova me karrocen. Ne autobus kishte shume njerz kushtu qe dash e pa dash trupat tone prekeshin. Une ne fillim mudohesha qe ti shpangem prekjes por siq dukej ajo afrohej gjinje e ma shume. Ne nje moment ajo u kthye anash dhe nje pjese e bothes se saj u mbeshtet ne karin tem. Aty fillova te ndjej knaqesi dhe kari filloj te ngritet. Ajo kishte te veshur nje futan te holl dhe si duket e ndjeu karin tem dhe e kthey me gjith prapanicen dhe e mbeshteti fort per kari. Te them te drejten kjo ishte nje ndjenje shume e mire per mua dhe deshiroja qe t男a hapja vithet qe kari te depertonte sa me thell por kisha frik nga reagimi i saj dhe mos po me shef kush. Levizja e autobusit bente qe edhe ajo te forkoj bothen e saj sa me shume per karin tem. Une te dy duart i kisha lart duke u mbajtur dhe ne nje moment nuk munda te durohem me dhe e leshova njeren dore ngadal dhe fillova t男a prek bothen se pari me pjesen e prapme sa per ta par reagimin e saj e pastaj me gjith doren fillova t男a shtrengoj njeren vithe dhe t男a hap pak keshtu te krijoj nje pozit me te mire per karin tem i cili tash ishte ba i fort dhe donte te eksplodonte. Siq duket kjo gje i peqente asaj sepse gjithnje e ma shume ferkohej per kari. Pasi qe kari nuk mund te arrine atje ku duhej une ja futa doren ne mes vitheve dhe fillova ta ferkoj por nuk munda te arrij deri te pidhi i saj per shkak te fustanit te saj te ngusht. Me ne fune arritem ne satcionin e saj dhe une duhet ti ndimoja qe te zbres karrocen nga autobusi, ndersa ajo pa humbur kohe me ftoj ne banesen e saj pasi qe nuk e kishte burrin aty. Kur arritem aty pa humbur kohe mua me vendosi ne dhomen e fjetjes dhe vet shkoi per ti vendosur femijet ne nje dhom tjeter. Nuk vonoj dhe u kthye perderisa une qendroja ulur dhe i hutuar. Me tha te ngritem ne kembe dhe e ktheu bothen dhe filloi ta ferkonte per kari dhe pershperiti ta vazhdojm aty ku e lam ne autobus. Une i ula duart posht dhe ja ngrita fustanin deria sa para meja u shfaq botha e saj e bardh si bora dhe e fryer si top. Fillova t男a forkoj fort perderisa me doren tjeter i leshova posht panatallonat e mi dhe e nxorra karin nga breget dhe ja mbeshteta per bothen e saj te mire derisa te dy duart i ngrita dhe fillova te ja forkoj cicat te cilat i kishte bukur te mdha. Kishte ardhur koha qe t男a jargoj fustanin te cilin ja zhvesha nga lart perderisa ajo leshoj breget e saj posht. Une njeren dore qe kisha ne cica e leshova posht te pidhi i saj i cili ishte bere qull dhe per cudin time nuk kishte anje qime. Perderisa kari im ferkonte bothen e saj dhe njera dore prekte majen e cices se saj dhe tjetra ishte ne pidh ajo filloi ti leshonte disa ooohhhh te njepasnjeshme qe mua filluan te me kallin krejt. Papritmas u kthye nga une dhe filloi te me puth ne buze duke ma futur gjuhen thell ne goj, perderisa me njeren dor me kishte kapur karin aq fort sa thuajse deshironte ta shkulte saqe me skatonte edhe dhimje kushtu qe i thash ta nderpres. Duke mos ma leshuar karin me derhoqi kah krevati dhe tha hajde rrasma karin se flaka don me me dal. Ajo ra ne shpin ne krevat dhe i hapi kembet duke e ferguar pidhin me dore perderisa une i zhvesha deshat qe edhe me kishin mbetur ne trup. Perderisa i置 afrohesa asaj ajo thriste o hadje qijum e ta hanksha karin qe e paske te mire si vet. Une ju afrova dhe fillova ta lepij ne kofshat e saja deri sa arrita te pidhi i cili kur fillova t男a lepij ju kishte bere flak i nxet dhe vazhdimisht leshonte leng. Une ja futa gjuhen sa ma fell qe ishte e mundur ndersa ajo me kapi me dy duart per koke dhe thuajse deshirone te ma fuste koken ne pidh ndersa ofshamat e saj tasht e kishin arritur kulmin dhe me siguri ndegjohej edhe jasht dhomes. Vazhdova me 兎xploru murin e eperm te pidhit me gjuhe perderisa ajo nuk arriti ne orgazm dhe ma mbushi gojen plot me lengun e pidhit. Une vrapova ne banjo per ta pastruar gojen ndersa ajo me erdh prapa dhe me pyeti a deshiron te me qish apo deshiron me ta thith. Une zgjodha me ja fun ne goj dhe perderisa isha i ulur ne skaj te vaskes ajo ra ne dy gjujt dhe se pari filloji ta rretulloj quhen rreth kokes se karit e pasta e futi mrenda ne goj dhe e thithte si e qmendur derisa ja mbusha gojen plot me sperm. Pastaj ben nje tush dhe prap u kthyem ne dhomen e fjetjes dhe filluam me puthje marramendse per disa minuta dhe pastaj fillova punen ne cicat e saj qe siq thash ishin bukur te mdha per arsyje se kishte lindur femijen para disa muajve dhe ende kishin qumesh. Ja lepija majet e cicave dhe her pas here ja thithsha dhe mundohesha ti fusja te gjitha ne goje. Kari me ishte ngritur dhe ishte i gatshem per akcion dhe ajo kur e pa pa humbur hypi mbi te dhe fillio ta kaleronte deri ne orgazem, ndersa une pasi me pelqen pozita nga prapa ashtu e qiva deri sa e kryta edhe per heren e dyte. Me te kemi vazhduar secretin ton seksual per nje kohe te gjate dhe ju them qe nga nje femer per te cilen ne fillim nuk kisha interesim aspak u shendrrua ne femren me te preferuar per mua.
 
PM Web  Top
suela
view post Posted on 6/2/2010, 12:52           Quote


Goca sexy

hmmm...Jam nje goc shum e re,kam nje te dashur te mrekullueshem qe me don dhe e dua marrezisht...Ne jemi se bashku qe nje vit por un nuk mund te bej sex me ate sepse nuk me len familja te takohem me te kshtu qe ne flasim ne net dhe telefon.Nje nate kishim shume nevoj per njeri tjetrin dhe me thiri ne telefon dhe em tha don ta bejme??Thash si don ta bejem?Tha kshtu pra ne telefon.-Thash mos je cmendur gje ai vetem buzeqeshi.thash mire po si duhet ta bejme ku di un se si behet ne tel.Me tha hapi kembet futi gishtat e tua te embela ne p... dhe do e shohesh.....Keshtu une vazhdova si me tha ai dhe me te vertet ndjeja knaqesi(por natyrisht qe jo sikur kur te hyn nje k...),dhe filluam te dy qe te perjetojme ne kenaqesi qe e shprehnim me ohhhhhhhhhhhh ohhhh shpirttttt te duaa te kam shum xhan , shtyje me fort etj... ishte sikur po e beje vertet me ate saqe dhe perjetova nje orgazme qe nuk e kisha menduar asnje here qe mund te ndodhte vetem ashtu...Sot e asaj dite e bejme kshtu per te kenaqur njeri tjetrin
 
PM  Top
view post Posted on 6/2/2010, 12:52           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:


isha duke shkuar me nje shok timin ne ulqin me autobus dhe gjate udhtimit verejta se ishte nje bukuroshe 26 vjeqare shum e bukur qe quhej niki dhe e verejta nje shikim te saj shum terhjeks dhe e kuptova qe me deshiron pa mas .Mirpo ngjarja e mire ndoshi pasi shkuam ne ulqin u vendosem, me nje shtepi private ,pasi pushuam pak me shokin tim shkuam ne plzh dhe rastesisht i takuam nikin me nje shoqe te saj dhe ato na ftuan qe te rrinim se bashku ne plazh ,mirpo me vone gjat ndejes filluan do provokime nga ana e nikit vajzes shum seksi me provokonte ne ate menyr sa qe ishte e pa mundur me rezistu keshtu qe ne mbremje u takuam pram ne nje lokal te nates dhe pim kogja mir alkohol dhe aty fillun lojrat e seksit mirpo per fat te mire shkuam ne banesen e nikit dhe filloj loja e shum pritur ku si hyrem ne dhomen e saj qe e kishte apartman une meniher ju versula u zhvishem qe te dy dhe fillova te ja thithi klarotisin e pidhit te terin dhe ne ate dhome jemi qire 2 ore rrumbullak ku nuk e harroj kurre ate te qime qe e kemi bere .per 2 ore jam derdhur 4 her me besoni se ka qen knaqesi e paharrushme .
 
PM Web  Top
suela
view post Posted on 6/2/2010, 12:54           Quote
Une u martova ne moshe te re,ishin prinderit ata qe zgjollen burrin e jetes sime.Ne fillim te marteses ishte gjithqka e mrekullueshme kalonim shume mire se bashku,pershtateshim me njeri tjetrin dhe benim seks qdo nate me nje fjale ngopeshim me njeri tjetrin.Por gjithqka perfundoi kur burri im filloi te punonte si vozites kamioni ne nje ndermarje private dhe udhetonte ne shtetet fqinje, mungonte shum ne shtepi kishte raste kur 1 jave nuk ishte ne shtepi dhe kur vinte ishte i lodhur dhe nuk ma kushtonte vemendjen fare.Mua mu desh te jetoja me kunatin tim i cili ate kohe ishte 18 vjeq i cili ishte shum me ndryshe nga i vellai ma kushtonte vemendjen shume rinte me mua mbremjeve shikonim filma me nje fjale nuk deshironte te me linte vetem te merzitesha.Por shume here me ngacmonte me thoshte:sa kohe ke pa bere seks,ti meriton nje mashkull si une qe mund te te kenaqte,cila pozite te pelqn me sjume etjj.... e bente me qellim qe te me bezdiste po une ia ktheva je i vogel per keto gjera,ndoshta i vogel po K***e kam te madh qe mund te te kenaq.Une fillova te qesh dhe isha une ajo qe filloi te nacmonte i thash ke guxim te besh seks me mua,mendon se mund te me kenaqesh u afrova afer tij dhe si padashje ja preka Karin e tij ai fillloi te djersitej dhe i dukej qarte karri i tij i fryre mbi breket e tij te shkurtra verore.Une duke qeshur i thash qe do te shkoja te beja nje dush dhe si me shaka i thash se mund te vinte bash me mua .Hyra ne banjo dhe fillova te zhvishem leshoa ujin dhe fillova te lahesha kur nuk kaluan disa minua e pashe ate te zhveshur prane meje qe po hapte deren e dushit per te hyre brenda nuk i thash asgje ktheva bythet drejt karit te tij dhe fillova ti dridhja ai nuk mund te duronte mi kapte cicat fort dhe mi kafshonte sikur te mos i kishte mare kur ne jete,i merte ere trupit tim edhe une tashme isha e eksituar dhe duke pare karrin e tij mezi prisja te ma fufte me pidh qe te ma shuante etjen time.Beme dush duke e ledhatuar njeri tjetrin ohh zot ai ishte shume i kendshem ishte taman si nje engjull i derguar te me kenaqte mua.Ashtu te lagur shkuam ne dhomen time dhe aty ngadal me shtriu ne shtrat dhe me shikonte u ul ngadal dhe filloi te me puthte ne buze me afsh filloi ngadal te shkonte teposht ne qafe filloi te ma thithte gjoksin si nje femije per qumesht dhe me ne fund filloi te ma lepinte pidhin tim e lash te me bente qfare te deshironte ai,dhe brenda pak minutave planifikoja ta merrja une situaten ne dore.U ngrita ne kembe dhe e shtriva ate ne shtrat ai i befasuar me shikonte.ja mora karin e tij ne goj dhe si e urritur fillova te ja thithja ai si i qmendur bertiste nga kenaqesia mu derdh brenda ne goje disa here ndersa une isha si nje femije qe nuk e leshonte nga goja lodren e saj,pastaj ai filloi te me lepinte pidhin dhe me ne fund te ma fuste karin e tij ne pidhim ten ai me qinte si i qmendur sdinte te ndalej ndersa une e ofendoja me fjalet"KAQ DI TE BESH?KESHTU MENDON SE ME KENAQ"ai edhe me shume me qinte o zot ishte bere djers i teri me pyeste nese e me kenaqte ndersa une me te dyja kembet e rrezova dhe fillova ta kaleroja si e qmendur sepse isha une ajo qe isha e etur per karr.Qiheshim si te qmendur bertisnim kenaqeshim dhe vazhdojm te kenaqemi bashke sod e kesaj dite.
 
PM  Top
view post Posted on 6/2/2010, 12:56           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:

isha njer vetem dhe kisha dal ke shpia dhe po rrija te shkallet kur papritur kalon komshia ime dhe me pershendet dhe un gjithashtu me ftoj te shkoja ke shpia e saj dhe un nuk ja prisha shkuam ke shpia dhe un ula ne divan nuk kishte as nje njeri tjter me qerasi dhe me pas kur po pinim ato pijet u ul afer meje dhe me ngadal filloj te me ferkoj te kofsha ime dhe un ngaqe isha singell i thash me fal cfare po ben dhe ajo me tha me fal ne qoft se e ke bezdi po un ngaqe me kishte vajt te maj te undes per sex dhe e lash te me bente cafar te donte dhe filloj te me ledhatonte dhe te me puthte nga gusha dhe un nga qe me hyri ne qef fillova ta zhvesh nga gjoksi i zberthva kopsat e prara dhe fillova ta lepij nga gjoksi dhe shkuam ne krevat u zhveshem dhe filluam ti fusnim gishtat njera tjetres ne pith ne ate moment isha eksitu dhe nuk e dija se ca po beja ndala njer dhe po rrija e po mendoesha ajo me tha ne qof se do ta lem me kaq po deshe po per nje moment thash me mir te vazhdoj se mos nuk e gjej me kete rast dhe i thash vazhdojm aty ku e lam ajo me tha ne qof se do mund te ftojm dhe te dashurin tim i thash ok ftoje e mori ne cel dhe ai tha qe per 5-minuta jam aty kur erdhi ishte ber dhe shum sexy ne te dyja kishim vesh rroba peshqirin dhe kur hyn breda dhe na shf ashtu i iken truri fare dhe i afrohet te dashures se tij dhe fillon ta puthi me shikon mua dhe me thot afrou dhe un shkova afer u kapem te tre perqfe dhe filluam te lepinim gjuhat e njeri tjetrit per nje moment mu duk si e shpifur por me von filloj te me pelqej kisha frik se mos me keroknte qe te benim sex bashk se me te dashuren e vet e kishte provu dhe sa kaloj pak filloj te me lepij nga gishtat e kembes gjeri te fija e flokut por me eksituse ishte kur me lepiu te pilli dhe un i thash mund te ma fusesh karin ne pith se isha eksitu ne maksimum dhe ai me tha ta prish na nje her un ty moj zemer dhe ne ate moment me shtrengoj dhe me futi karin ne pillin tim qe e kishta per her te par filloj te ma fuste e te ma nxirrete un i thash cik me avash se me dhemb dhe ai me tha sa te mesoesh se pastaj nuk do e kesh me problem dhe ashtu ndodhi me te vertet sa her qe ma fuste e ma xirrte nuk po e ndija me dhe po me qinte aq fort sa filloj te me dilte gjak dhe un i thosha jepi jepi me fort dhe ai vazhdonet ate dit ne 22-maj 2008 nuk kam per ta harruar asnjer se ishte hera e par qe beja sex dhe me forta ishte se po bja sex me te dashurin e komshies dhe keshtu ishte kjo istoria ime sex me komshien dhe te dashurin e komshies kete istori nuk ja kam treguar asnjerit po njerz jemi dhe nuk e mbajm dot nje gje gjithmon te fshet ju puth te gjithve ju qe tregoni istorit ne kete adres nga eri ky esht numri im i cel ne qof se do njeri qe ta bej me mua mund te me marri ne cel ju pres
 
PM Web  Top
suela
view post Posted on 6/2/2010, 12:57           Quote
image

PARA 5 VITEVE FILOVA TE BEJA SEKS ME VELLA DHE PASE NJE KOHE EDHE ME KUNATIN TIME QE EDHE SOT E KESAJ DITE E BEJE NE MUNGES TE BURRIT
TE GJITHE E DINE EDHE PER NE ESHYE NORMALE
NE FILLIM E KISHA VERSHTIRE E TANI KREJTE LEHET PASI TE GJITHE E DINE DHE NUK NA PENGOJN
SHPRESOJ PER MIRE KUPTIM
SE KJO ESHTE NJE NGJAREJE QE ME KA NDODHOR MUA DHE SHUME TE TJEREVE QE MBESIN ANONIME
 
PM  Top
view post Posted on 6/2/2010, 12:57           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
6,141
Location:
DURRES

Status:


SEKSI I NDALUAR
NJE NATE DERI SA SHKUAM TE FLEJME NE DHOME ME VELLAUN ME TE VOGEL FATOSIN
UNE KISHA NEVOJ PER SEKS
DHE VELLAU ME I MADHE NUK ME LINTE TE DILA ME SHOKE
UNE I THASH V ```QE TA BENIM ATE PUNE AI NE LILIME ME KUNDERSHTOJ POR UNE I THASH SE VELLAVI QE ISHIM BINEQE NUK PO ME LINTE TE SHKOJ
ME SHOQE E AS NME SHOKE DHE KAME NEVOJ DHE I THASH TE TE MOS BERTAS SE MUNDET ME NA DREGUAR VELLAVI QE FLINTE POSH
POS U SIGUROAM SE VELLAVI I B......... ISHT FLEJT
FILLUAM TE BENIM ATE PUNE KISHEM STRES DHE MARRE POR SHUME MIRE KALUAM DHE ATE NATE TE TEREN E KALUAM ME SEKS
 
PM Web  Top
view post Posted on 6/2/2010, 13:00           Quote

Advanced Member

Group:
MODERATORE
Posts:
1,242

Status:


kam qene 19 vjeqare dhe fillova te shkoj ne internet shpesh,,aty kishte ardhur nje dajl i ri per te punuar ne internet ishte shume i bukur , kishte trup te fort dhe ne fund e kuptova se kishte edhe nje kar shume te madh dhe te embel , sa here qe shkojsha ai me pershendetke shume zemersishte , saqe nje dite shkova dhe nuk ishte askush aty sepse ishte ora 00:16 , ai kishte nje kervat ne dhomen perskej ku em sa dukej flinte aty , ose e kishte per femrat e tija , se cdo femer do kishte deshire te ishte mbi karin e tij te madh ,dhe posa hyra ai me pershendeti ddhe me puthi butesish e i thash a spo e mbyll deren ,e mbylli dernen , me kapi ne krah dhe me qoj ne dhomen afer, ku nisi te me ledhatoj dhe me puthi styte gojen qafen cicat e mija te rrumbullakta shkoj te kerthiza dhe pastaj nisi te me puthte pidhin tim te qullur, pas taj une sdorova me dhe i thash te ma rraste deri ne fund karin e tij te madh , ne fillim kishte veshtiresi por nisi me nje medote te persosur te me [pompate pa ndalim , pastaj i thash ta provoj ne goje karin e tij dhe filluam te ja marrim ne goje njerit tejterit , deri sa mu mbush goja me speremn e tij te shumte,,, ate nate u qime e u qime sa se di sa here jam derdhe, te neserten ika nga ai vend dhe sa pash meeeeeee
 
PM Email  Top
suela
view post Posted on 6/2/2010, 13:00           Quote
ATE DIT PO DRIDHESHA E GJITHA KUR MENDOJA SE AI DO VINTE TE SHTEP[IA IME.NDRROVA CARCAFET RRUAJTA PIDHIN E KREMOSA E PARFUMOSA DHE ME CEL NE DOR PO PRISJA.ZILJA RA ISHTE AI QE PO ME THOSHTE SE PO PARKONTE MAKINEN DHE PER NJE MIN ISHTE ATY,QE NE ATE MOM PIDHI FILLOI TE TERBOHEJ.JA HAPA DEREN DHE NUK PRITA QE AI TE ULEJ IA HOQA PANTALLONAT DHE FILLOVA TJA LEPIJ KARIN TIM TE BUKUR SE KESHTU I THEM QE KARI ESHT I IMI.AI ME SHTRIU I HAPA KEMBET FORT FORT DHE FILLOI TE MA THITHTE PIDHIN SA MUA MU DUK SE PO PERMBYSEJ BOTA ME VINTE EDHE QEF PO KISHA DHE DHIMBJE KUR GATI PO ME BINTE TE FIKET U PRISHA MU TE GOJA E SHPIRTIT TIM PASTAJ U COVA DHE FIDHOVA TJA THITHJA DHE TJA PERKEDHELJA ME EMBELSE DERI SA NDJEVA SPERMEN E NGROHT TE BUZET E MIA.MBASI PUSHUAM PAK FILLUAM PERSERI PO KETE DO U TREGOJ NJEHER TJETER.
 
PM  Top
view post Posted on 6/2/2010, 13:01           Quote

Advanced Member

Group:
MODERATORE
Posts:
1,242

Status:


kjo qe po iu shruaj eshte nje gje te cilen nuk ia kam treguar skujt,veq ju te dashur miq.ishte 12 qershor 2008 kur une isha me pushime dhe isha te dajet e mi.kur atje njoha nje djale 22 vjeqe qe ishe 6 vjet me i madh se une.une isha 16 pra jam akoma,mbas 1 jave qe shkova une aty ai me propozoi dhe me tregoi per jeten e tij.nje dite me tha te shkonim per kafe tek shtepia e tij qe ishte kojshi me daejn tim,hyra brenda skishte njeri tjerter veq nesh,nga pak ia filloi duke me puthur dhe leadhatur trupin tim.ndalo i thashe une jam e vogel jam tjeshte nje16 vjeqare e mendjelehte.ska gje ado gje do bejme me deshiren tende me tha.pastaj ia me xhveshi ngadale dhe vazhdoi duke me puthur dhe leadhatuar vazhdoi duke me puthur gjoksin dhe me nje dore tek vagina ime aty seq ndejva nje gje te cilen nuk e kisha ndejere kurrre eeeee me tha te vazhoj dhe une me nje shikim i thashe se po vdisja fare,ai vazhodi me gjuhen e tij duke lepire vaginen time dhe duke futur njerin gisht,moss thashe se me dhem ska gje tha keshtu eshte per here te pare,pastaj ai mbas 10 minuta qe ishte duke leipra vaginen time u ngrit dhe me tha t ia mbaja ne goje?nuk di i thashe te mesoj une me tha pastaj vazhova une duke ia marre ne goje o zot ishte nje mrekulli qe nuk e kisha imagjinuar dhe me vinte ta kafshoja ndersa ai me njeren dore fuste gishtat ne vaginen time qe kullonte nga sikleti.patasj ai un grit dhe me tha te ngrija ne poziconin sikur duhet te merja dicka ne toke dhe aty seq ndejva dicka qe me djeghu aq shume saqe bertita me te madhe ohhhhhhhhhhhhh qa bere i thashe,asgje me tha rri keshtu patja ia vazhoi ngadale ngadale o zot cfare momentesh te maharrushme atehere ai u ngrit dhe me tha ta mbaja ne goje penisin e tij kur duke ia mbajutur ne goje me erdhe dicka e vruuleshme ishte sperma e tij o zot xca shije kurr sdo ta harroj ate dite me falni ndoshta nuk dita ta tregoj mire historin tim por jam tjesht nje 16 vjeqare.por kurr sdo ta harroj ate dite kur une humba virgjerin time dhe qe aokma me shok mendja te bej sex dhe duke iu mabjtur cunave ne goje ju puth forrrrrrrrrrrrrt joli dhe ju dua cum sidoms cunin tim.
 
PM Email  Top
suela
view post Posted on 6/2/2010, 13:02           Quote
Do t'I kthehem edhe njehere se kaluares sime per ta kujtuar me aq mall virgjerine e humbur. Atehere isha pesembedhjetevje軋re, ne vitin e pare te shkolles se rnesme, ne Prishtine. Nuk pen-dohem per ate qe kam bere sepse ishte nje perje-tim i pakrahasueshem nejeten time. Ishte nje nate e nxeh.te qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtembedhjetat. Ate mbremje kur vendosa te bej seks per h鑽e te pare, isha ne naten e fundit te menstruacioneve, por epshi qe na kishte perfshire nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. 1 dashuri im filloi te me puthe dhe te me lepije ne 軼o pjese te trupit, qe nga gishterinjte e kembeve e deri te maja e kokes. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jses, sic e quante ai, filloi te bente akrobacione me gjuhen e tij ne vagjinen time te virgjer. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Per gati nje 軻rek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga 軋sti ne 軋st do te shperthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shendritshem. Isha shume afer kulminacionit dhe nuk mund te perm-bahesha. Per nje moment filluan te me lidhnin lengjet te shoqeruara me nje klithme te embel. Gjith輒a do te jepja qe te perjetoja edhe nje h鑽e ate loje te paharrueshme te Kusebes. Ai u ngrit dhe u afrua prane fytyres sime duke ma drejtuar penisin ne goje. Isha aq e gezuar qe me ne fund ne duart e mia gjendej nje p駭is prej se verteti, qe pulsonte dhe ishte i gatshem per sulm. Kuseba me mesonte si ta perpunoja. Fillo te punosh me goje. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me endje. Ishte hera e pare qe provoja nje gje te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamiresi penisin qe depertonte ne gojen time. Megjithate e thithja sipas keshilles se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu pergjerova. Hape gojen, lere te kaloje me thelle dhe me lirshem, m'u pergjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shume tek rrasej ne gojen time. Isha aq e ndezur sa qe e thithja pa kontroll penisin e tij, ndersa ai shtypte cicat e mia dhe ferkonte me doren tjeter klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhen e tij ne vagjinen time e cila digjej flake. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndersa ai punonte me gjuhe ne vagjinen time. Aq shume ndjeja nevoje qe penisi i tij te hynte bren-da saj, teksa digjesha ne flaken e epsbit, Deshiro-ja te me dermonte me shufren e tij. Me nje te levizur ai u gjend mes kembeve te mia. Ja po afro-het, ki duriin, me peshperiti Kuseba, ndersa penisi i tij drejtohej ne vaginen time. Isha aq e etshme sa qe me nje ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e vagjines sime. Dikur ma dcpertoi duke pasur kujdes qe mos te me lendonte. E per-lotur dhe me nje seri oh-oh-esh, une i thashe lam-tumire virgjerise time. Lotet nuk me rridhnin nga nga deshperimi qe kisha humbur virgjerne, por nga kenaqesia qe ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me nje ritem marra-mendes, megjithese une nuk kisha te ngopur. E nderruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shume me pelqeu ky pozicion. Ishte e pamundur qe te permbahesha. Lengu i kenaqesise me rridhte mes kofsheve te mia. Isha e lagur dhe e bere quil nga mujoret dhe nga ky leng mrekul-lie. Djaloshi im pomponte me nje ritem gjithnje e me te shpejte derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajse, renkoi i kenaqur. Nderruam shume pozi-cione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qendruam bashke per tre vjet dhe mesuam gjera qe per mua ishin tabu me pare. Tani kane kaluar dy vjet qe s'e kam takuar qofte edhe rastesisht ish-te dashurin tim. Nuk me eshte dhimbsur virgjeria ime, sa me eshte dhimbsur lid-hjajone e nderprere. Kenaqesite qe i kam perjetu-ar me te, nuk mund t'i perjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thone: Si te ngrohe dielli i pare, nuk te ngrohe asnje diell tjeter.
 
PM  Top
view post Posted on 6/2/2010, 13:03           Quote

Advanced Member

Group:
MODERATORE
Posts:
1,242

Status:


E dija se fqinjin tim tetembedhjetevje軋r e mundonte vetem nje gje: si t'i fuste hundet nen breket e mia kallese, prandaj une kisha kujdes lidhur me kete, por si duket, jo edhe sa duhet. Para se gjithash, une as qe mund ta fajesoj ate per asgje, sepse, thene thjesht, isha e vetedijshme se pothuajse 軼o mashkull kur ine shikon, fillon te jargezohet pas meje, qe te bluaje di輒a rreth rajonit te karit. Une jam, sic thuhet, "e sajuar mire" edhe kah gjinjet, e edhe ne pjesen e kukave dhe isha mesuar qe meshkujt te perqyrreshin pas meje. Mirepo, shumica e meshkujve irikesohen kur me afrohen. Ndoshta per ta jam nje kenaqesi teper e forte. Ngan-jehere ata sillen ne menyre thjesht qesharake, e ndjen-jat, te cilat jane ne linjen e skajshme te ndjenjave te terheqshmerise, ne vend se kah une, i refuzojne ata nga une, andaj 軋k kam perjetuar qe nje djalosh i bukur, i cili fitoi ereksion te fuqishem kur me shikoi, ne vend se te hidhej ne perqafimin tim, ai vetem me shikonte. Une thjesht ndjej kenaqesi ne perqendrimin e vemendjes qe e shkaktoj te meshkujt dhe nuk iritohem. Burrit tirn i kam qendruar relativisht ne bese, kurse jeta jone sek-suale ishte e mire. Une e dua, e ai e 輓on ate qe e ka. I di te gjitha rreth kompleksit te edipit dhe ngarkeses natyrale te meshkujve adoleshente qe te kalo-jne neper fazen e dashurise ndaj nenes. Keshtu qe une nuk u befasova aspak kur verejta se fqinji im Toni me shikonte me syte e tij rinore. Ai i ndryshoi edhe sjelljet. Nga ana tjeter, mendova se nuk do te ishte ndonje dem nese une e gostis h鑽e pas h鑽e, keshtu qe une nuk ia zura per te madhe kur ai perkulej per te m'i shikuar kof-shet nen fustan, apo gjinjet e mi nen bluze. Une lejova qe ai edhe te me spiunonte derisa vishesha. Bile mundo-hesha qe te vishesha e te zhvishesha ngadale dhe ne menyre provokuese, ne menyre qe atij t'i jepja rast per nje pamje te mire seksi. E kuptova se puthjet dhe perqafimet tona te zakonshme, per te kishin nje kuptim krejtesisht tjeter, e nganjehere bile arrija qe ta ndija edhe penisin e tij te erektuar, ne momentin kur perqafo-heshim. E dija se ai shpesh masturbonte, gje kjo shume normale, me siguri shpeshhere duke me fantazuar mua. Une thjesht u ndjeva si lajkatare. Shikimi i tij per mua ishte sikur nje kompliment i madh. Me kalimin e kohes, Toni u rrit dhe u zhvillua, kurse interesimi i tij per mua u rrit. Ai u be nje mashkull bukur i zhvilluar, me i larte se 180 centimetra dhe filloi qe te merrej me futboll. U be me te vertete nje djalosh i pashem. Vashat beheshin cope e grime pas tij, por si duket atij ato nuk i interesonin dhe ai sillej ne menyre .^. relativisht te 輹ditshme ndaj tyre. E dija se deshirat e tij seksuale ishin kryesisht te orientuara kah une. Percillte vazhdimisht 軼o levizje timen, duke e shfrytezuar 軼o moment qe te me afrohej dhe qe te me prekte, kinse rastesisht. Me duhet te pranoj se ai me kenaqesi me ndihmonte, sa h鑽e qe e kerkoja ndihmen e tij. E dija se sa h鑽e qe une nuk e shikoja, syte e tij ishin te ngulitur ne trupin tim. E ai kishte probl鑪e (e medha qe ta fshi-hte ereksionin ndermjet kembeve. Dhe, si do te ishit ndier ju, zonja e zonjusha te nderuara? ヌ'do te kishit menduar per te gjitha keto? Me duhet te pranoj se mua me pelqente adhurimi i tij ndaj meje. Isha e fascinuar me fytyren e tij te bukur dhe me trupin e tij te fuqishem dhe e doja sinqerisht dhe thelle. Por, oh zot, ai eshte ende femije, fqi, i biri i shoqes sime. Dhe, mbase nuk mund te qihem me kete femije!? Kjo nuk ben. Gradualisht m'u desht qe t'ia pra-noja v黎es qe ate ta konsideroja vetem si nje djalosh te bukur e shtatthedhur, dhe se nje dite ndoshta edhe do te isha ne shtrat se bashku me te. E tere situata me shtyri qe une te thellohesha ne mendime. Si do te ishte qe ne pidhin tim ta ndjeja karin e fqinjit tim? Nuk mund t'u ikja fantazive. Kur me qinte burri. une e paramendoja Tonin, e ai perjetonte nje kenaqesi qe kurre me pare nuk e kishte perjetuar. Sepse une fillova qe te kallesha jashte mase, gjithnje duke imagjinuar kinse me qinte Toni. E kur une do ta perqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja ate kar ne brendine time, dhe kur duart e tija te medha e le mqishme do te m'i shtrengonin cicat e mia bashke me thimthat e tyre, une do te 輓endesha e tera. Me ne fund, 軻shtja u konkretizua kur burri im shkoi ne Prishtine lidhur me disa pune personale. Toni, sapo degjoi se burri im nuk do te ishte aty per nje kohe, une menjehere e verejta ndryshimin ne qendrimin e tij. U be shume agresiv ndaj meje dhe qarte i tregoi deshi-rat e veta. Filloi qe haptaz te zgurdullohej ne mua, duke me veshtruar qellimisht, qe nga koka e deri te thembrat, e duke e ndalur shikimin posa軻risht te gjinjet dhe kof-shet e mija. Ai dinte edhe te fishkellonte ne shenje te pelqimit dhe ma bente me sy. Kur me perqafonte, m'i kapte kukat dhe me shtrengonte, keshtu qe une e ndjeja fort mire karin e tij ne bregun tim te v駭鑽es, e nganjehere, kur me ngriste lart ne ajer, une e ndjeja topuzin e tij ndermjet kembeve, e sidomos kur i zgjeroja ato. Une kete, si duket pa qellim, vazhdimisht e kisha bere. E dija se ai pergatitej per kohen kur do te mbetemi te vetem ne shtepi gjate kohes se mungeses se burrit tim. Burri im shkoi dhe mu ne ate mbremje Toni erdhi tek une, me qellim qe ta zevendesonte shokun tim te jetes. Ne te vertete, qendroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Ai u ul krejtesisht prane meje. Kjo edhe nuk ishte ndonje risi, por kesaj h鑽e ishte disi me ndryshe. Me terhoqi kah vetja gjithnje derisa koka ime nuk u gjend mbi supin e tij. Dora e tij perreth qafes sime leshohej gjithnje e rne poshte, derisa me ne fund nuk arriti deri te gj'injet e mi. Pastaj me pellembe bute-sisht e kumcoi cicen time dhe me gishterinj leht e shtypi majen e saj. Buzet e tij puthen ballin tim. E ngri-ta shikimin dhe ai atehere me puthi ne goje. Isha aq shume e befasuar sa qe gjuha ime ne menyre automatike depertoi ndermjet buzeve te tij. Ne kemben time ndjeva doren tjeter te tij. Ma shtrengoi kofshen, menjehere aty afer pidhit, i cili u be krejtesisht i quilur dhe vale i nxehte. Por pas nje 軋sti tjeter une ndjeva njefare panike dhe fillova qe te brengosesha. - Ndal, Toni - tentova qe t'ia ndalja hovin. - Kesh-tu nuk veprohet me fqinjen! - mezi fola. - Por, une te dua - tha ai. Une vetem bera me koke, u terhoqa dhe nxitova kah dhoma e fjetjes. Vendosa qe te shkoja drejt e ne shtrat, edhe pse ishte relativisht heret. I hoqa rrobat nga vetja para se te supozoja se Toni ishte afer deres e cila nuk ishte krejtesisht e mbyllur. Une isha e tera e kallur. E mora gjene e pare nga garderoba ime te cilen e hasa dhe fillova qe te mbulohesha. Gabova. Ishte ajo nje baby-doll shume seksi i perbere nga nje material i zi e i tejdukshem, te cilin ma kishte blere burri. Ajo ishte shume e tejduk-shme, ashtu sic ishin edhe breket e mia gjithashtu te zeza. Deshirova qe te futesha nen mbulesen e shtratit, kur per nje moment ndjeva nje deshire intensive per urinim. Thjesht, me duhej qe patjeter te shkoja ne WC, mu ne ato momente! Dola ne koridor, hasa ne Tonin dhe u orientova kah WC-ja. Me percolli gjithnje deri te banjoja, duke u munduar qe te ma sqaronte, por edhe me bente lajka. Bullunga nen pantollonat e tij dukej te ishte e gjate dhe e fryre. - Toni, me duhet te urinoj. A do te largohesh, te huciri? - i thash, por ai edhe me tutje qendronte aty dhe oE veshtronte. E verejta se si po e humbja kontrollin e uduni, prandaj vetem i ula breket dhe u ula ne ulesen e WC-se. Fillova qe te urinoja. Ndjenja e lehtesimit isfafe e pabesueshme dhe ndjeva se si nga une, se bashku me urinen, u largua edhe 軼o presion qe e kisha. Toni m'u afrua dhe u gjunjeza para meje, duke ma marre fytyren ndermjet pellembave dhe filloi qe te me puthte butesisht. Kesaj h鑽e une iu pergjigja ngro-htesistiL duke e mbeshtjellur me duar perreth qafes. ゥo'ooaoe] Me ne fund, 軼o kundershtim perfundoi dhe Toni, duke qendruar ende i gjunjezuar, me ngriti nga ulesja e WC-se. Breket e mia kishin r麩e nen gjunj, kurse pidhi im u gjend mu para hundes se fqinjit tim. Ai e futi fytyren ndermjet kembeve te mia dhe i lepiu pikat e fun-dit te urines. Une fillova qe te klithja. - Oh, Toni, Toni, kaq paturpshem, oh! Por... mos u ndal! - gjuha e tij e cila ishte futur ndermjet flegrave te pidhit tim, ishte aq pemdezese sa qe menjehere u derd-ha, duke ia shtyre fytyren kah pidhi im i flaket. Pas pak ne u gjendem ne dhomen time dhe ne shtratin tim. Te gjitha inhibicionet u zhduken. Te gjitha arsyet per permbajtje u thyen. Ai me mon ashpersisht. Kari i tij i madh u iras thelle dhe egersisht ne pidhin tim te lagesht e te nxehte, gjithnje derisa nuk eksplodoi. Sperma e tij u perhap neper hapesiren time te brend-shme. Ndjeva njefare ngrohtesie te ve軋nte. Atehere e kisha radhen une. E shtriva ate ne shpine dhe nga kari i tij fillova qe t'i lepija lengjet tona te perziera, e pastaj fillova qe t'ia ferkoja xhumbullin e tij i cili ishte ende i forte si gur. Mepastaj e kalerova, duke e ngacmuar kli-torisin tim me karin e tij dhe rreshqita ne te, gjithnje derisa e tere gjatesia e tij madheshtore nuk u gjend ne mua. Leviza leht lart-poshte ne karin e tij, duke i leshuar buzet e mia ne te tijat, duke perjetuar kenaqesi ne ndjen-jen e shtrengimit te kukave dhe eicave te mija nga ana e duarve te tij te fuqishme. Fillova qe te beja levizje te ngadalshme rrethore, aq sa munda te permbahesha. Me pas fillova qe te qihesha vrullshem, duke u ngulur e ngritur gjithnje e me shpejt ne hurin e tij, kurse edhe ai me kukat e tij mundohej qe edhe koqet te m'i fuste bren-da. Kari i tij monstruoz thjesht ma trandi pidhin tim te zjarrte. Vazhduam keshtu gjithnje derisa zjarri nen stomakun tim nuk u rrit deri ne ate mase sa qe te me shkaktonte nje orgazem ashpersisht te dhembshem e te lezetshem i cili me shtyri qe te bertisja, qe te qeshja dhe te qaja ne te njejtin moment. Dhe, shume shpejt erdhi momenti kur edhe ai me sterpiku per h鑽e te dyte me spermen e tij te nxehte, e cila u shpemda neper pidhin tim te gezuar. Mbase nuk ka nevoje qe t'ju tregoj se si i kaluam ditet e mosprezences se burrit tim. Ato ishin te kurorezuara me orgji te verteta. Qiheshim ashper qe nga mengjesi e deri ne mbremje. ヌdo gje ishte e eger, perverse dhe e mrekullueshme. Kaluan disa dite dhe dikur erdhi burri im. Une tani i kam dy meshkuj te shkelqyeshem te cilet kujdesen rreth deshirave te mia seksuale, njeri diten e tjetri naten. Une nuk ndjej kurr-fare brejtjeje te ndergjegjes. Tani jam nje dame e mbushur me dy kara, jetoj ne nje lumturi te plote dhe jam e lumtur qe arrij t'i kenaq dy meshkuj...
 
PM Email  Top
suela
view post Posted on 6/2/2010, 13:03           Quote
Ate dite nuk mund ta harroj kurre. Qendroja ne stacionin e autobuseve. Me kaploi te ftohurit. Prisja fatin qe dikush te me dergonte sa me pare ne shtepi, qe te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngrohte. Me bisht te syrit verejta Faten, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjehere u nisa ne drejtim te kundert ne menyre qe t'i ikja kontaktit me te. Ne te vertete, shume njerez i mundon fiksimi kohor. Per Faten, mu keto gjera ishin te rendesishme, gjera keto te cilat edhe pas 30 vjetesh per te ishin te rendesishme. Per te ishin te rende-sishem emrat e ish-profesoreve. Per te ishin te rendesishme vendet ku ishin te ulur nxenesit. Ky shkollim mbase per Faten ishte e vetmja gje qe ishte me rendesi ne jeten e tyre... Mirepo Fates nuk arrita qe t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "ヌ'eshte puna jote, shoku im i vjeter? Behesh kinse nuk me njeh?!" Duke e aktruar befasine, une ne menyre miqesore ia shtrengova doren. Lutesha qe te mos fillonte te fliste perditet shkollore! Ishte njera nga ato femrat e qendrueshme, me nje gjatesi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njefare bukurie seksi, e cila disi me frikesonte qysh kur ishim ne shkolle. Kishte floke plotesisht te thinjura te cilat u afroheshin faqeve. Qysh kur ishim ne shkolle ajo kishte filluar qe te thinjej dhe ajo tufe e flokeve te thinjura, ne vetedijen tone djaloshare kishte nje domethenie seksuale vullkanike. ヌdohere kisha njefare stresi ndaj saj. Me provokonte ne menyra te ndryshme. Ma mbeshteste koken mbi sup, e mbeshteste trupin e saj per trupin tim, por asgje me shume. Vetem do te me shikonte, do t'i lepinte buzet e ima. Tani, pas tridhjete vjetesh, dukej te ishte ende e mbajtur mire. Kishte pasur te veshur nje pallto. - ヌ'ben? - e pyeta si i marre. - ヌ'mund te bej une? - tha. - Une nuk jam ambi-cioze sikur ti, qe te shkruaj libra. Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti per prishjen time te kurores, sikur kjo te kishte ndodhur dje, e jo para dhjete vjetesh. Edhe ajo ishte e ndare. Por, ne menyre te pacivilizuar. Shume thjesht. Ishte martuar vone, me njefare torollaku i cili kishte perjetuar kenaqesi duke i bere asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste keto gjera. - Mund te supozoj - murmurita. - Nuk mundesh - peshperiti ajo. Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar qe ne shtepi t'i silite shoket e v黎, per te luajtur bixhoz. Por ai e kishte perulur gruan e v黎. Me kapi per dore, duke me liruar nga udheheqja e bisedes, keshtu qe derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme qe une vetem te pohoja me koke. Ishim se paku njeqind veta, kur me ne fund arri-ti autobusi. Te gjithe u paluam per njeri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq te shtypur per njeri-tjetrin sa qe gati e humba frymemanjen. Si duket, Fata nuk ruhej aspak. Ne te vertete, nuk e kishte dert qe pjeset e saja te trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishem. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkeputur pul-lat ne tollovi dhe u mbeshtetem stomak per stomaku, gjoks per gjoksi. Cicat e saja te medha filluan qe te m'i ngrohnin mushkerite. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe deshironte qe fia uzurponte shtepin. - Paramendo. Kurre nuk eshte denihur ne mua. Frikesohej nga ajo se mepastaj. kur te behej femija, une me nuk do ta perfillja aspak. - gari filloi qe te qante. - U bera plotesisht e frustruar. Bum im kishte deshire qe te me puthte neper siomak.e pastaj me p駭is te me kalonte neper kerthize. te me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo, v麝iau im. Nuk deshironte dhe nuk deshironte. E une nuk deshiroja qe ta tradhtoja. Disa h鑽e jam munduar qe ta shtrengoja me kembe dhe ta mbaja ne brendesine time, por ai me ka r麩e shuplake, duke me quajtur lavire. Dhe, derisa ajo i permendre pjeset me intime te trupit, une fillova qe maksimalisht te koncentrohesha ne bisede. Kemba ime ishte e futur ndermjet kem-beve te saja dhe di輒a me sorollatej neper koke: beja ore burre ate gje qe bashkeshorti i v黎 nuk ia kishte bere. Ndjeva se si po me rritej kari, derisa Fata bise-donte krejt prane buzeve te mia. Leviza pak dhe mjetin tim te qirjes e orientova mu ne mesin e kem-beve te saja. Po, po. Une nuk do t'i besoj. Ai jo vetem qe eshte derdhur ne te, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shoke te v黎, dhe si duket mezi paska pritur qe ajo ta tradhtonte, qe te qihej me ta, e pastaj ta zinte ne fla-grance. Mirepo, ajo gjithmone ishte nje vashe 軋p-kene dhe e dinte se 'bente: ajo ishte qire, jo vetem me shoket e tij, por edhe me ata, e edhe me te tjeret, kur ai nuk e pergjonte. Dhe tani, ja, ajo kishte ven-dosur qe te ndahej. E shkaku? Veliau i saj, p鑚e vjete me i vjeter se ajo, e kishte humburjeten ne nje fatke-qesi komunikacioni dhe shtepia i kishte mbetur kesaj. Ne bisede e siper, ajo levizi edhe pak dhe tani kari im u mbeshtet mire ndermjet kofsheve te saja. Ajo edhe me tutje fliste per vellaun e v黎, por une me nuk e degjoja aspak. Nga autobusi zbriten disa udhetare dhe ne disi u liruam pak, por perseri hypen disa te tjere, duke shkaktuar perseri perreth nesh nje tollovi te hatashme. Kurse une isha ne kuim te kenaqesise. Ngadale ia ngrita fustanin dhe nga pan-tollonat e nxorra ate timin. Per nje moment, gati sa nuk u 輓enda: sapo e afrova karin tim ndermjet kem-beve te saja, e verejta se ajo nuk kishte pasur breke fare! Guxha ime tanirne rreshqiti ndermjet buzeve te saja te pidhit. Nje pidh te tille te nxehte kurre nuk kam ndier nejeten time. Kari im hyri pjerret, por nuk mund te futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta nder-preja rrefnnin e Fates ne menyre qe ta lusja per t'i hapur edhe pak kembet, gjithnje duke u frikesuar se iluzionet do te treteshin. Ndjeva nje ndryshim ne zerin e saj. Ai filloi qe disi te dilte me i embel dhe me i qete. I hapi pak kembet dhe kari im dalengadale po hynte gjithnje e me thelle ne pidhin e saj. A e keni provuar ndonjehere, lexues te dashur, qe kete ta beni vjedhurazi ne autobus? eshte nje gje e tmerrshme kur qirja nuk varet nga deshira personale, por nga dridhja e autobusit ne menyre te 輦regullt. Kari im levizte ne perputhje me tundjen e autobusit neper rrugen jo te rrafshet, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit te ritmit, ai autobus i malikuar qetesohej fare. Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi qetekallej.Tektash!? Isha i teri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do te shkonte ende kohe, e une ende nuk arrija dot deri te qirja. Zemra me rrahte si kurre me pare. Buzet e saja u perputhen per buzet e mia. - Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, 'do te mendojne njerezit per mua. Behu i mire. Perndryshe do te ndahem nga ti. Jo, vetem kete mos e ber - mendova vetmevete. Vazhdova qe edhe me tutje t'ia fusja ngadale, duke e terhequr sa me shume kah vetja. Asgje nuk do te ndodhte e keqe, po mos te bertiste nje i marre, duke na shtyre: - Aman bre zonje. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka nje bote vend! - Shko bre n'pidh t'nones! - i bertiti Fata ime me gjuhen e saj vuligare dhe u shrnang pak. Ne ate moment une ia futa deri ne fund, thelle, thelle, mu ne momentin kur edhe fillova qe te derdhesha dhe ta mbushja me spermen time. Pulsimet m'i shtanguan kembet, kurse neper kurriz me kaluan disa ndjenja rreqethese. Isha i lumtur qe me ne fund 軼o gje per-fundoi aq mire. Pastaj me kujdes karin tim e terhoqa nen pantollone. Askush nuk hetoi asgje. Me ne fund, ne menyre falenderuese e putha Faten ne faqe. - Dhe, 'ke vendosur te besh me burrin? - e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se 'me kishte folur deri me tani. - Asgje - tha hareshem - mu asgje. Nuk do t'i shmangem. Do ta malltretoj edhe une ate! Ajo u pergatit per te dale nga autobusi. I propo-zova qe te shkonim se bashku tek une, ne banese. Ajo refuzoi. I propozova qe t'ia lija adresen ne menyre qe me vone te me paraqitej, kur te deshironte. Atehere per h鑽e te pare me shikoi arsyeshem, sikur te 輹ditej se per 'arsye isha prane saj. - Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjithe keto pranime kam deshiruar qe te ngulitem? Po. Me ke pelqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi te vjeter. Paramendo se si do te dukej qe tek tani te qiheshim!? Harroje kete. Me te vertete une jam kunder 軼o gjeje qe eshte kunder miqesise sone. Jo, nuk do te kisha mundur qe te te paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetedijen. E kjo pak me pare, si do te mund te quhej?! E mundova koken lidhur me kete kur per nje moment Fata t麩ime doli nga autobusi. Ah, autobus i malikuar...
 
PM  Top
128 replies since 9/12/2009, 14:14
 
Reply