MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
MUZIKSHQIP
view post Posted on 21/9/2011, 21:57     +1   -1




Buzėt e tua tė plotė se merr karin tim, gishtat tuaj pėr tė depėrtuar ass tim, qė prekin zemrat tuaja, ndėrsa ju bėj gjoksin tim: unė dėshiroj njė gjashtėdhjetė e nėntė aq dashuri sonte tim!
 
Top
view post Posted on 13/10/2011, 22:00     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


 
Top
Kristjan
view post Posted on 22/11/2011, 11:39     +1   -1




ooo suela po pse ti a je vajze apo djale
 
Top
view post Posted on 29/3/2012, 11:27     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Anila sexy:
Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta (natyrale) dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar.
Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues. Nqs. ke deshire te flas dhe per karakteristikat e poshtme: kam kembe elegante, vithe te vogla dhe provokuese, vaginen e kam te rruar dhe te lemuar ku gjuha jote mund te rreshqase lirshem. Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet. Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal.
Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus. Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende. Kjo eshte ajo qe dua une, po ti cfare do qe te besh? Me thuaj cdo me beje po te me kishe ne duart e tua? Nqs. me pelqen ajo qe do me thuash po te kesh deshire dhe ti une dua te takohemi por me pare dua te kem nje orgazem nga mesazhi yt erotik dhe eksitues. Po e pres...


Ja si e imagjinoj takimin tone: Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda. Esht me mire qe makines t'i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide. Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon. Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej. Une ndjej se si m'i shtrengoni cicat dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne pidh i cili ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli. M'i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla. Breckat m'i hiqni me force duke i grisur fare dhe copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe pidhi im me eksiton dhe me shume. Ti qe ke zene merak me pidhin tim fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur karin ne goje. Pastaj ju te dy shtriheni ne krevat dhe une siper jush filloj t'ju thith me radhe karat e trashe te forte dhe te nxehte. Pasi i shijoj mire dhe nga ferkimet e buzeve te mia pallat tuaja jane bere te hekurt, me kapni dhe me vendosni ne pozicion kafshe me kater kembe dhe ty t'a mar ne goje ndersa vellai yt me fut ngadale penisin ne vaginen e cila kullon ne lengje.
Oh sa te mire e paske dhe vellain me pompoka embel, po tani po fillon te egersohet dhe po ma ngjesh fort dhe shpejt por nuk kundershtoj dot se ma ke taposur ti gojen me penisin tend te shijshem, pastaj nderroni rolet, ti ma fut ne vagine ndersa vellai yt me ben te ndjej shijen e pidhit tim duke provuar karin e tij. Nderkohe vellai me shkarkon ne goje gjith spermen e tij dhe me ben ta gelltis. Me zor te madh shijoj dhe gelltis ate leng te trash dhe te kripur pak i hidhur dhe shume i veshtire por nga eksitim i madh e gelltis te gjith faren dhe vazhdoj te gelltis dhe spermen tende. Kjo ishte vetem nxemja, tani ju keni nedermend te hidheni si ujqer te uritur vetem mbi anusin tim te gjore sikur nuk ju mjafton vagina ime e embel por ju doni te me poshteroni dhe te me trajtoni si kurve sepse e dini qe kjo gje me eksiton me shume se penetrimi i thjeshte ne vagine.
Tani po shtini tek a cift se kush do ma cvirgjeroj bythken time te bardhe e te mendafshte. Shortin e fiton ti dhe une gezohem. Perpara teje une sevir ate bythe te paster ne te cilen kam bere tere ato lavazhe me uje me presion per te hequr cdo papasterti dhe tani zorra e byckes sime eshte me e paster se cdo gje tjeter dhe ti kete e provon duke futur njehere gishtin dhelle dhe kur e nxjerr gishti eshte jo vetem i paster por dhe i parfumuar. Ty nuk te pritet me dhe nis ngadale te me hysh ne anus. Une shtrengoj fort carcafet, nderkohe vellai yt kenaqet duke ma perplasur penisin e madh ne fytyre. Ti mundohesh akoma ta fusesh por as fortesia e penisit tend nuk vlen para nje bythe te virgjer e cila eshte tkurrur instiktivisht. Penisi yt edhe se i forte fillon te harkohet ngaqe nuk futet dot, por me ne fund une arrij ta liroj pak vrimen e ngushte dhe ne ate moment ti perfiton duke ma futur menjehere deri tek gjysma, dhimbja eshte e madhe dhe une kerkoj ta shtrengoj perseri bythen por tashme ti ke hyre deri tek gjysma dhe se ke problem ta shtysh deri ne fund. Tani ti fillon ta pomposh me pak veshtiresi kanalin e ngushte anal por nuk e din dhimbjen qe perjetoj une e gjora e cila shperthej ne ulerima dhe lot, por vellai yt agresiv ma fut penisin e tij deri ne gryke dhe me kap nga mbrapa kokes duke me pompuar. Ti vazhdon ta shijosh ate bythe te paster e cila shkelqen nga jarget e tua qe i perdore fillimisht per te ma lubrifikuar anusin.
Kur vellai yt e kupton se po i vjen serish sperma ma heq nga goja sepse kerkon te ma derdhi ne anus por > aty je ti akoma qe po pompon keshtu qe vellai pushon se prekuri penisin e tij dhe fillon te me godasi me shpulla ne faqe. Ti me ne fund shkarkon duke uleritur spermen tende ne zorren time. Tani vjen vellai yt i cili ma fut menjehere duke me shkaktuar nje dhimbje te madhe. Me shtrin dhe me ngjesh pas dyshekut pastaj me ngjeshet pas kurrizit dhe nis te me pompoj me shpejtesi dhe force duke tundur gjith krevatin. Nga shtytjet e dhunshme anusi im shqyhet dhe nis te nxjerri gjak por edhe se nuk e perballoj dot dhimbjen jam e eksituar pa mase dhe vagina ime buron ne orgazma te njepasnjeshme. Por vellai yt nuk kenaqet se do te me shijoj te teren dhe me trengon fort gjoksin dhe me kafshon ne qafe. Pastaj para se t'i vije sperma, me vendos perseri me pozicion kafshe dhe gerric me thonj mollaqet pastaj me gjuan siper tyre duke me share me fjale te pista dhe me fut nje goditje finale deri ne rreze duke ma leshuar me presion gjithe faren brenda zorres e cila mbushet me sperme. Pas 1 ore seksi pa pushim shlodhemi te tre per te marre pak veten.
Me pas rifillojme serish dhe kesaj radhe me nxirni ne ballkon lakuriqe ndersa ju keni veshur kemisha dhe pantallona. Nisni te me palloni ne syte e nje fshatari i cili po kullot lopet reth 30m larg. Ma rrasni nje ne goje dhe nje ne pidh duke me poshteruar ne syte e fshatarit i cili therret dhe shoke qe te shikojne. Behet nje shfaqe per te argetuar fshataret e eksituar qe shikojne pallimin live. Edhe se e poshteruar jam perseri e eksituar. Pasi ma derdhni te dy ne fytyre me fusni brenda para se te na shikoje pergjegjesi i motelit. Pastaj ti shtrihesh ne krevat dhe une mbeshtetem siper teje ndersa vellai yt qendron siper dhe nis te me penetroje ne anus nderkohe une pres qe ti te ma fusesh ne vagine por e kuptoj qe kam rene ne gracke sepse ti me vellain keni komplotuar qe me pabesi te ma fusni te dy ne bythe dhe ndjej qe dhe penisi yt tenon te futet ngadale ne anus. Ne fund ia arrini te dy dhe me pomponi te dy ne anusin i cili nuk eshte me i ngushte por i caplyer dhe nis te qaj perseri por zerin e kam te ngjirur dhe jam e lodhur nga abuzimet seksuale qe bete ndaj meje.
Vazhdoni te me perdhunoni qe te dy dhe une jam ne kufinjte e kenaqesise dhe dhimbjes, por megjithate arrij te shijoj dhe te kenaqem. Por per fatin e keq te anusit tim ky pallim eshte me i gjate sepse ju e keni mbaruar gjithe rezerven e spermes dhe duhet nje kohe e gjate sa te derdhni orgazmen tuaj te katert. Une ju pergjerohem qe te mos ma demtoni me anusin por ju jeni te pameshirshem dhe i qendroni besnik regullave qe vume para se ta benim qe te mos e nderpreni qirjen edhe po t'ju lutem. Atehere e kuptoj gabimin tim por eshte vone, tani duhet te shijoj sa me shume dy peniset ne bythe edhe se mund te kem pasoja me vone, por nuk dua t'ia di, dua te me shkerdheni deri ne vdekje. Pas 4 oresh seks te terbur marrim nje sy gjume dhe zgjohemi pas 5 oresh gjume dhe ka rene nata.
Vellai yt del nga dhoma per te na sjelle ushqime dhe pasi hajme ju jeni rigjeneruar nga gjumi dhe ngriheni te dy ne kembe perballe njeri tjetrit me peniset e drurosur. Me kapni dhe me ulni siper karave tuaj, nje ne vagine dhe nje ne anus duke me qire perseri. Me pas vazhdojme tere naten deri sa ne mengjes une jam e raskapitur. Me merrni ne krahe sepse nuk eci dot dhe me fusni ne makine duke me cuar deri ne shtepi. Oooohhhhhh zooootttt.....!!! Nuk ishte e lehte ta imagjinoja tere kete. I kam breckat qulle nga eksitimi.



Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe kari yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne pidh ndersa me goje me thith fort majat e cicave duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur karin nga pidhi shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre pidhi im del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund karin tend. Une ndjej qe tani kari yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti me pallon, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me pallosh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi pidhin tim dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme. Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillo
 
Top
view post Posted on 3/4/2012, 18:47     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ne jeten time kam pas aq shume femra saqe as emrat su mbaj mend..por po ju tregoi historin me nje grua te martuar.ajo ishte nga fr,burrin e kishte ne gr dhe kishte 2femi.cun e goc.ate ma prezantoi nje kushuriri im,pasi ai kishte motren e saj dashnore.ne takimin ton te par ne po flisnim.pasi kushua e motra e sai dolen nga dhoma un e kapa te dora e i thash mos me rri aq larg..fillova ti bej kompimente,je e bukur etj.e fillova ta puth ne buz..ajo kishte veshur nje pal strece.duke e puthur un ja cova doren time te pidhi i saj qe kishte 2muaj qe sqihej..po i ferkoja klitorin e ja fusja gishtin brenda..ajo spo duronte dot me..me tha te lutem jo sot se ne tani u njohem.ne dark pastaj folem ne tel.ajo me ftoi te shpia e vet qe te via te nesermen.e ashtu bera.sa hyra brenda ja cova doren te pidhi e fillova ta puth e lepi ne te gjith trupin..ajo si e cemendur me uli pantadhonat e ma mori karin tim 22cm ne goj..oh zot ishte e papar me goj.pas nja 10min un zdurova dot me dhe e kapa ne krah e cova te krevati..ja lepiva pidhin me gjuh dhe i fusja dy gishta ne pidh..ajo po berrtiste si e cemendur..pastaj me tha te lutem me qi fort se me pelqen ai kari jot i stermadh..ja futa karin e fillova ta qija fort fort.pasi u prisha ja holla spermen ne pidhin e saj..por kur fillova ta qi per her te 2 asaj po i binte te fiket..ndrrova shume pozicione..por puna eshte se un per her te dyt dua 2or te prishem.dhe me besoni apo jo un me te ndejta 3muaj dhe ajo arriti vetem 3her te me prishte 2her.nje her e qiva aq fort sa qe i ra te fiket.dhe cdo femer qe kam pasur e kan te veshtir te me harroin sepse jam perfekt.nga cdo gje..po zbesuat.ky eshte nr provojeni..
 
Top
view post Posted on 12/4/2012, 19:39     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Jetonim te dy nje Qytet
kishte disa dit qe ishim zen dhe nuk flisnim,nje mbremje e mora ne TEL dua te takohemi te flasim i thash kam disa gjera per t'te then
u takuam diku nje nje lokal biseduam per gadi gjysem ore, papritur me the.....me duhet te ik tani un, Jo ma fal kete nat mua i thash beje per veten tende jo per mua harro gjithcka dhe lere fantazin te na udheheq lerme te te tregoj ate qe dua ate qe kam ne shpirt,Ju luta por nuk pranoj,u ngrit ajo u ngrita dhe un hapat tone shoqeronin njeri-tjetrin gjer jasht lokalit,NATEN E MIR me tha po iki ,syt mu mbushen me lot NATEN i thash me fjalet qe me dridheshin ne goj,pasi beri 2 hapa ju afrova i thirra ne emer u kthye e kapa nga floket,Ndoshta nuk do ti shoh me asnjehere syt e tua i thash dhe e putha foort me mall afsh dhe pasjon,u puthem i kafshuam buzet e njeri-tjetrit
Pasi shkembyem disa puthje te nxehta tek degjoja aromen e saj isha shum i eksituar mishi me behej kokrriza-kokrriza
u shikonim ne sy sikur kerkonim ta hanim njeri-tjetrin,
dhe un i thash ikim diku ku te jemi vetem ne te dy ,Ku me tha ajo,ku te duash ne nje dhom ku te jemi vetem ne te dy thjesht te flasim ne qetesi nuk do ndodh asgje mos ki frik nuk mundem te te perdhunoj me zor i thash, e di tha ok do ikim,fytyra me buzeqeshi pas gjith asaj kohe do isha dhe nje her i gezuar,
u nisem te dy drejt nje hoteli un e shikoja trupin e saj bythen e bukur se si leviste kur ecte dhe shtrengoja dhembet,
pasi u futem brenda u ulem ne krevat,
sa flok te bukura ke i thash dhe ja perkedhela ngadal e di me tha,ashtu po bisedonim dhe i thash pse s'futesh te besh nje dush? se ke keq me tha po e bej,
un isha ulur ne krevat ajo u qua dhe vazhdoj te xhvishej perpara meje pa meshir i hiqte rrobat ngadal nuk e di se si po permbahesha por skisha cte beja nuk e perdhunoja dot,
u zhvesh u laskuric un tek i shikoja gjoksin barkun bythen kofshet merja frym thell dhe mbyllja syt,
iku ne dush po lahej e imagjinoja se si i rreshket ujti mbi trupin e saj ,pas mak u afrova te dera dhe i thash Te vij dhe un te te ferkoj kurrizin? qeshi dhe me tha Hajde mo,
o zot gjithcka u be me e veshtir per mua u zhvesha dhe u futa ne dush penisi im ishte shum i madh dhe i forte vazhdova ta ferkoj kisha shancin tja prek edhe njehere te gjith pjeset e trupit te saj kur dora ime i perkedhelte veiginen ngadal gishtat u futen pak brenda O zot ishte nje turtur e vertet,
tek e ferkoja ngadaj ajo me shikonte barkun si me dridhej, nuk e di se si po rezistonte por asaj sja ndjente me dukej,papritur isha komplet mbrapa saj e ngjita trupin tim me te saj ja afrova penisin te bytha e shtrengova nga gjoksi dhe e kafshova te qafa,STOP me tha mori peshqirin dhe iku gjith inat,
u shtri ne krevat pastaj dola dhe un,Fol ca ke tjeter per te me then se do iki,
cohu hiqe peshqirin afruhu te ballkoni dhe shiko jasht per pak caste dhe ik i thash,
OK u cua ju afrua deres te ballkonit bythet e saj ishin shum magjepse atehere nuk u permbajta dot, e kapa nga floket e kafshova te gusha ajo kerkonte te ikte ,me lesho me thonte un nuk merja parasysh asgje e terhoqa drejt vetes e ktheva perpara ja kapa duarte ve vazhdova ta puth foort me zorr ja lepija gjoksin barkun,u ula per tja thith veginen por sme la i mblodhii kembet atehere e shtyva ne krevat dhe i hyma siper ja zura duarte me brrylat e kraheve te mi, duarte e mia i kisha te gusha e saj isha i teri mes kembeve te saj, e ndjeu qe penisi imi madh ngadal i rreshkiti branda atehere mbylli syt dhe mori frym thell trupi i saj u lerua komplet,vazhdova tja bej ashtu duke e shpejtuar ritmin ajo renkonte dhe bertiste,pastaj e cova me zorr e ula ne dyshme ne gjunj mbrapsh dhe un siper bytheve te saj ja futa prap e kapa nga floket atehere eksitimi ishte ne maksimum po ja beja fort shpejt nuk e kontrolloja as veten doja ta qaj fare e perplasja penisin tim brenda saj fort dhe i gjuja nganjehere nga bythet,papritur e ndjeva se po prishesha e nxora jash dhe sperma ime vershoj mbi bythet kurrizin dhe floket e saj o zot isha shum i lumtur,u cua dhe me tha ,U kenace? po i thash, mir se ske faj ti jo maje men,u vesh shpejt e shpejt dhe..

 
Top
AMANETI
view post Posted on 23/6/2012, 20:27     +1   -1




halooooooooooooooo
 
Top
BAD boY1
view post Posted on 28/5/2014, 13:18     +1   -1




Shume nice
 
Top
view post Posted on 9/9/2014, 22:25     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Kishim dale per qejf me burrin kur takohemi rastesisht me drejtorin e tij. Ishte i ri, ne nje moshe me ne dhe meqe ishte vetem e ftuam te vinte te tavolina jone. Ishte i kendshem ne bisede dhe po kalonim mire. Une e vura re qe kur nuk binte ne sy me shikonte sa here mundej. Ne fillim isha pak ne siklet po mbas dy gotash vere fillova te ndjehesha me mire dhe po e shikoja dhe une kur se kishte mendjen. Ishte gati 190 cm dhe trup shume ne forme. Ne nje moment mu desh te vija ne banje dhe kur dale qe andej e pashe qe po me priste te koridori. U habita po nuk e prisja fare ate qe erdhi me pas, me futi doren ne p... dhe me terhoqi fort pas vetes. pa e marre veten akoma me puthi fort. Fillim tentova te resistoja, por nuk shkeputesha dot. Pa e kuptuar as vete fillova tja ktheja puthjen. Nderkohe ndjeva giishtin e tij qe po me ferkonte vrimen tjeter. Se kuptova as vete po i kapa K.... qe e kishte dru. Ne moment degjuam levizje dhe u ndame, une u futa prape ne banje te merrja veten. Kur vajta te tavolina e gjeta atje dhe ishte sikur skish ndodhur gje. Nuk me hiqej nga mendja ajo qe ndodhi dhe ndihesha shume ne faj, kisha dhe frike nga ajo qe mund te ndoshte. Megjithate kaluan disa jave dhe nuk kisha degjuar prej tij. Nje mbremje nderkohe qe burri ishte me sherbim jashte shqiperise, bie dera dhe sa sme lane gjunjet kur e hapa dhe pashe Drejtorin e tij me nje pako ne dore. Pasi u pershendetem, me gjysem zeri e ftova brenda. I nxora dicka per te pire dhe me dha pakon dhe me tha ta hapja. Cfare eshte i thashe? Hape me tha me ton komandues. eshte per ty. E hapa dhe ngela me goje hapur, brenda kishte tanga dhe sutjena shume seksi. Dua qe ti veshesh me tha, te shikojme si te rrine. Une mblodha gjithe forcat dhe refuzova duke i thene jam e martuar. Degjo me tha, ndonjehere kurvat e fshehin natyren e tyre dhe nga vetja, por vjen nje moment qe e dine qe jane zbuluar dhe nuk mund te bejne ndryshe vecse ta pranojne ate. Qe ne momentin e pare qe te pashe e kuptova qe je kurve dhe ti e kuptove qe une te zbulova. Tani e tutje yt shoq do beje me shume sherbime kurset ti do behesh kurva ime personale. Kisha ngele pa fjale, skisha force te beja gje po e ndieja qe p.... me ishte bere zjarr. Si pa e kuptuar ndjeva doren e tij mbi supe qe me shtynte poshte dhe me uli ne gjunje, pastaj me tha nxirre K.... dhe mere ne goje. Bera si me tha po meqe se kisha marre ndonjehere ne goje mu desh pak kohe dhe disa shpulla te lehta qe tja merrja dores. Filloj te me pelqente kur ndjeva qe ai po tendosej bera te terhiqem mbrapa por me kapi fort nga floket dhe u prish ne gojen time. Goditjen e pare te spermes e ndjeva ne fund te fytit dhe desh u mbyta, pastaj goditjet e tjera erdhen radhe dhe spo e mbaja dot gjithe spermen dhe desha ta peshtyj. Por nje tjeter shpulle e lehte me solli ne vete, mos e derdh me tha dua ta shikoj ne gojen tende, hape gojen. Tani kaperdije poshte. Bera si me tha Drejtori i burrit. Fillova tja marr prape ne goje dhe shume shpejt u be gati prape. Me ngriti hopa, me coi te krevati dhe me qiu tere naten ne cdo vrime timen. te nesermen isha e rraskapitur, ai u ndrit dhe iku ne pune. Pas pune erdhi prape dhe vazhduam keshtu per nje jave deri sa erdhi burri. akoma qihemi sa here kemi mundesi dhe megjithese ndihem ne faj, une jam kurva e tij dhe skam cbej.
 
Top
view post Posted on 8/11/2014, 18:03     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Historia ime fillon qekur me fejuan pa deshiren time.Ai punon ne Angli dhe tju them te drejten jam e kenaqur sepse se shikoj shum shpesh,por ne gusht me tha ne tel qe do vinte per pushime,seq me ra si bomb ky lajm sepse e dija se cdo me gjente,Me 1gusht erdhi tek shtepia ime dhe me kerkoi qe te iknim ne plazh bashk por un per tmos i then troc jo i thash nuk me pelqen shum deti,por qe sbesoj qe te na lej babi i thash,Ai i tha babit qe ta mar x qe tshkojm ne plazh babi pa nje pa dy i tha po.Hyra ne dhomen time dhe u vesha ai po me priste ne makine,vajta tek makina dhe u nisem,gjat ruges un spo flisja fare dhe ky qe spo mi ndante syt,me tha meqe ste pelqen deti do te tcoj ne nje vend tjeter dhe un e pyeta se ku do me coj me tha surpriz,Ai e ndaloi makinen ne nje hotel dhe me tha dil nga makina un dola dhe i thash qe brenda nuk hyj,ai me kapi nga dora dhe me terhoqi me futi ne dhome dhe un qe po dridhesha nga frika ai mu afrua dhe po me shikonte ne sy un i thash te lutem mos me bej gje se jam e virgjer,por po pasur fare meshir filloi te me puthte nga qafa nga cicat dhe u ul tek pidhi duke ma lepir me gjuhe un ne ate qast njeva shum kenaqesi pastaj kur nxori nga pantallonat nje kar super te madh mua me hyri frika sepse po e shikoja per her te par nje kar te vertet,ai e mori dhe per te ma futur ne pidh e kishte shum te veshtir se isha shum e ngusht un po qaja dhe po i thoja te lutem mos ma bej kte ai pa meshir e futi ne pidhin tim qe un po ulerisja nga dhimbjet por ai kujtonte qe po ulerisja nga knaqesia por sishte kshtu,Nuk mendoi fare qe un isha vetem 15vjece dhe po ma bente dicka pa deshiren time un humba thesarin me te cmuar qe kisha virgjerin time me nje njeri qe se dua,Un e quaj Perdhunim kte gje dhe jo dashuri.TI QIFSHA ROPT MU NE PIDH O X.sepse ma shkaterrove jeten.

am nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur…Un jam i lidhur ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem nje moter nje vit me te madhe se une.Ajo eshte e fejuar dhe jeton me te fejuarin e saj.Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime..dilnim shpesh bashke me te dashuren dhe kunaten..se kisha pare kurre kunaten me syrin e femres hot…ishte me te vertet shum e mire dhe seksi po kurre nuk me shkonte mendja per te…nje nate kur e lame te dilnim do shkoja ta merrja me makine kunaten…e pritem me te fejuaren ne makine sa te dilte.Kur del ajo kishte veshur nje fustan te shkurter te zi dhe ishte teper i ngushte…i kishin dale format ne menyre perfekte…wwoowww u shokova nga bukuria e saj.Erdhi me takoi dhe me puthi…gjithmone me puthte por ne at moment mu drodh trupi..Hipi ne makine dhe i doli shala pothuajse e gjitha…smu shqiten syte duke e pare…ajo u ul mbarapa dhe kur e shihja nga pasqyra e kishte shalen komplet te zbuluar..nuk ka shum gjoks por ama bythen e ka te ngritur dhe te ate nate me cmendi me ate fustan..e lashe fantazine te ndalonte aty se e dija qe ishte nje gabim..ate nate me cmendi fare kur me vinte prane…i fejuari i saj ishte nga nje rreth i shqiperise dhe kishte ikur per nje nate atje.E fejuara me kerkoi qe nese esht e mundur ta merrja motren e saj dhe ta dergoja te flinte te ajo.ok i thash un dhe e mora ne tel qe do shkoja te ajo qe ta merrja…ok mu pergjigj ajo po te pres..shkoj te shpia e saj dhe trokas njeher por nuk ma hapi njeri deren dhe e hapa vete se nuk ishte e kycur..u futa brenda dhe po e therrisja kur papritmas degjoj zhurmen e dushit..mu ngjall nje epsh ne trupin tim dhe sreagova nje moment..po e prisja ne dhomen e ndenjes..papritur u hap dera dhe u shtanga kur mu shfaq para syve me nje peshqir te shkurter fare duke therritur emrin tim se e kishte kuptuar qe mund te kisha ardhur…ooo zot cfar trupi qe kishte…eshte cik e shkurter po bytha i dilte pothuajse fare..eshte bjonde me floke te drejta dhe shum te bukura…ne ato momente ktheva koken menjane dhe i thash po laheshe..po me tha i hodha nje uje trupit…se ke bezdi besoj me tha…un me vete cfar bezdie…me eksitoi trupi i saj aq i bukur dhe i lagur..kur papritmas u fut ne dhome dhe e la deren cik te hapur..nuk e di nese e beri me qellim apo jo por di qe ne momentin qe hoqi peshqirin un pashe trupin e saj pa asgje veshur…bytha i dilte me e bukur se ce kisha imagjinuar ate nate kur dolem…kishte nje gjoks aq te lezetshem..uuffffff me cmendi…me vete thash cpo bej se eshte kunata ime..nuk durova dhe u ngrita…i thash cpo ben kshu se me cmende…ajo buzeqeshi e me tha me fal se paskam harruar te mbyll deren…epo mbylle se gjith kete bukuri qe ke ti i bie te te ha fare…hajde provoje ma ktheu gjoja me shaka…te vij i thash…ajo qeshte …se cpo bente po lyhej me krem…ajo bertiti hajde ne je burre…e hapa deren dhe cte shoh…ufffff pidhi i saj i rruar dhe shalet e mbushura me eksituan sa ska…ishte ndjesia me e mire ne bote…ndoshta fakti qe ishte kunata…kisha qire edhe femra te tjera por kete ndjesi kurre se kisha perjetuar..ajo beri gjoja sikur sdonte dhe bertiti uaaaa ti me verte u fute mo…un buzeqesha dhe i thash qe smunda te duroj dot me…ajo qeshi dhe me tha qe smund te behej ajo gje sepse diheshin arsyet…i thash qe skam ndermend te dal nga ketu pa te shijuar bythet…qe ate nate qe u eksitova nga ai fustan qe kishte veshur ajo filloi te bente ca gjeste qe me ngriten mendje…me ngjitej shpesh…kerceu nje kenge duke ma mbeshtetur bythen te kari…nejse…sic isha aty e mbertheva dhe ajo me shtyu duke buzeqeshur…me pyeste gjith kohes se cdo bente me motren e saj…lere ate i thash vetem sonte se sdo ndodhe me i thash…vetem njeher se me ka hipur keq te te qi..i thash troc ju betohem…ajo donte me shum se un…sepse me pas me tha qe kishte nja 2 muaj qe sbente seks me te fejuarin se jo ishin zene jo ai ne pune se cme thoshte…e shtriva dhe fillova ta puthja si i marre…ishte si nje enderr sepse po beja seks me kunaten…ajo u eksitua sa ska me…me kapi karin dhe me shtrengonte nga bythet duke me kerkuar me cdo kusht tja lepija ate pidhin e rruar dhe te sapolare…ja lepija cicat dhe per ta cmendur e ktheva mbarapa dhe ja futa gjith epsh llapen nga bytha e deri te pidhi…per pak mendova se u cmend nga te bertiturat qe bente….me lepij bertiste me te madhe…me lepij me teper….un po cmendesha per vete nga bythet e saj…i kisha per here te pare perballe pa mbathe…ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja…ajo vetem bertiste si e marre…u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak…ma thithte fort deri sa me prishi…ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu…ju prisha ne goje…filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te madh do e fusesh ne pish tani…mu ngrit kari perseri dhe e shtriva ne krevat…ja futa karin…dhe fillova ti bej nje te qire ..po jo te qire…me kapi nje epsh dhe doja ta palloja fort si nje kafshe…e verteta esht qe ajo u cmend nga e qira…vetem bertiste si e marre…me qi me thoshte…e ktheva mbrapa dhe fillova ta qij ashtu sic e kisha enderruar me kohe…bythet e saj perplaseshin ne trupin tim dhe benin pllaq plluq pllaq plluq…oh cfare bythe qe kishte…me cmendi…butesia e bytheve te saj perplasej ne karin tim…deri sa me erdhi te prishem pas 45 minutave seks pa pushim…e nxora karin dhe ju derdha mu siper bytheve…uuuufffffffff cfar kenaqesie ndjeva…doja ta qija gjith naten vetem se kisha hallin e te dashures qe po e priste motren e saj…ajo buzeqeshi dhe me tha cfar fati paska patur motra ime…un ju pergjigja qe eshte hera e pare qe qi me kaq epsh te cmendur nje femer…kurr skisha bere ashtu seksi me pare…u bera si kafshe…ajo u ngrit qe te lahej dhe shkova pas saj ne tualet…ajo hapi dushin dhe u fut ashtu e zhveshur te lante trupin…ju futa edhe un ne dush e spo permbaheshim dot…e shtriva aty dhe poshte ujit te nxehte qe rridhe filluam te benin perseri seks…filluam te palloheshim…ajo bertiste si e marre po me qi kuanti…mua kjo gje me eksitonte me teper…me nxiste ta shkerdheja aq fort saqe degjoheshin pllaqaritjet e trupave tane perjashta…e ngrita ne kembe dhe ktheva nga mbrapa…ju luta tja fusja ne bythe por nuk donte…ju luta aq shum dhe i thash qe ishte hera e fundit qe po e bejme…deri sa ju mbush mendja…mu shfaq parajsa para syve…po fusja karin ne bythen qe kisha enderruar…ne bythen e kunates time…ja futa avash avash…deri sa te hapej tamam…bertiti dhe mu duk sikur do qante nga dhimbja..por papritur fillova te degjoj nga fjale qe po i pelqente me shum tani sepse po ndjente dhembjet…filloi te bertiste dhe tju them te drejten as 15 min skam qendruar dot nga vrima e ngushte e anusit ju prisha brenda ne bythe…ohhhh cfar kenaqesie …ohhhh kurre se harroj…kurreeee…mbaruam u veshem dhe dolem…tani sillemi si zakonisht…sepse ju betuam njeri tjetrit qe nuk do bejme me kurre asgje…un jam i dashuruar me te fejuaren time dhe jetoj i lumutr me te …por ate nate me mundi pasioni per kuanten
 
Top
view post Posted on 6/1/2015, 21:19     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Njė histori e pazakontė vjen nga Britania e Madhe ku njė femėr 31 vjecare ka treguar pėr prestigjiozen The Sun, se edhe pse e do tė fejuarin e saj 32 vjecar, e tradhėton atė me komshiun pothuaj cdo natė.

Kėshtu e reja, emri I sė cilės pėr arsye etike nuk ėshtė bėrė I ditur, ka rrėfyer se gjithcka nisi kur ajo kishte lejuar fqinjin tė punonte nė kompjuterin e tyre, pasi qė laptopi i tij ishte prishur.

“Unė lejova fqinjin qė tė pėrdorte kompjuterin kur i fejuari im qė punon si shofer ambulance, ishte nė punė. E lejova atė dhe i ofrova njė kafe dhe punoi njė kompjuter pėr mė shumė se njė orė. Rreth orės 10, ai pėrfundoi punėn, mė falėnderoi dhe me puthi nė faqe. Pastaj u ul pranė me meje dhe filluam tė putheshim. U ndjeva aq mirė sa nuk mund t`i thosha qė tė ndalej Ndjehesha shumė fajtore por nuk mund ta mohoj se e doja ēdo minutė tė atyre ēasteve”, rrėfen ajo qė theksoi se pas kėsaj vazhdoi pothuaj pėrnatė kur ai ishte turni I natės.
“Kjo u kthye nė seancė tė rregullt kur i fejuari im punonte gjatė mbrėmjeve. Seksi ishte shumė i mirė, ndoshta pasi qė e dinim se nuk kishim asgjė mė shumė pėrveē seksit.Kam njė lidhje tė mirė me tė dhe e dua shumė, por kur ai punon gjatė natės dhe gjatė ditėve tė vikendit unė ndihem shumė e vetmuar”, ka thėnė ajo duke shtuar se ka frikė se mos kapet dhe pėrfundon nė lot
 
Top
view post Posted on 18/1/2015, 14:54     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


SEKS ME GRUAN E KUSHERIRIT
jam 23 vjeq kurse gruaja e kusherirt tim eshte 27 vjeq po relaisht nuk duket edhe aq ka nje trup fenomenal shum seksi dhe ikem shtepit shum afer me njera tjetren vetem muri na ndan dhe nje dit isha duke dalur me veturen time ne qytet kur kusheriri im e ndegjon kerrin tim qe eshte dhezur dhe vjen e me thot a mundesh te ma marresh grun time se ka me shku te familja vet po i thash pse jo une asaj rruge shkoja se mu arsytua se nuk kishte koh se kishte ca pun me vllaun e vet deri ne prishtin ishte ora 7 e mbremjes dhe rruga qe me duhet ta bej une deri ne qytet eshte 6 kilomtra e gjat dhe mu me shkon muhabeti me gruan e kusherirt shum sepse ekam fiksim po edhe un i pelqej asaj ne muhabetin qe e bej dhe rruges me pyet se ku po shkoja i thash se po dal me shok me pi diqka edhe mu kthy prap ne shtepi me pyeti pse nuk ke ti nje te dashur thash e kujt i vyhet nje e dashur ne kohen e sodit met e habitur tha pse ashtu i thash me fal per shprejen po e vetmja gje qe me intereson te femrat eshte nje mardhenje dhe qe din te bejn seks mir e qoj buzen ne gaz dhe pash qe i mblodhi kembet e vrejta qe ju ishte nxeh p*dhi dhe rruges me tha se kishte nevoj te ndalej dikun sepse smund ta mbante nevojen e vogel dhe e ndala kur u ndala pash se kishte tremb te me afronte ate qe doja edhe une kisha pritur shum koh sa qe edhe enderr e shihja dhe rastesisht kishte donte te shikonte se diqka i ra posht uleseve ktheu betht nga une dhe kisha frik te reagoja me tha pse a nuk the qe deshiron nje seks te mir ate edua edhe une kete ekam prit ket moment qfar pret tashti dhe ne at moment fillova ta puthja ja nxjerra cicat jasht dhe fillova te ja thithja si i qmendur sa qe edhe frymarrja mu shpeshtua dhe e shiheja ate si rengonte se kur donte ta thoshte ndonje fjal eblzonte dhe kemi dalur mbrapa vetures fillova ta zhvifsha dhe lipija cicat deri sa gishtat e mir e ferkonin pidhin e saj sa qe me dukej po ferkoj ndonje pjes te zjarrit dhe renkimet e saj ishin te pa spjegushme dhe gjithnje me thoshte se kete moment e kishte enderruar prej ati momenti qe me ka pa dhe futja gishtat ne pidhin e saj dhe fillova te ja puthja pidhin dhe te ja fusja guhen time ne pidhin e saj dhe nuk kishte forc ajo me te bente as edhe nje fjal dhe zgjati afro 15 min kjo lipirja e pidhit dhe pastaj u ula ne ulse dhe filloi me ma mor ngoj dhe kur e pa karin tim me duk se desh i dulen syt venit sa qe momentin e par kur e morr ngoj ma vrau pak aq shum pat emocione dhe kishte stil te marrmes ne goj edhe une smundja me ti perballoja dhe u prisha ne gojen e saj dhe ajo e piu te teren dhe fillova prap duke ja puna pidhin me guhen time dhe me luste qdo moment qe tja shtija karin tim te madh ne pidhin e saj qe vajtonte qdo moment pritke ti hyne dhe edhe une smunda me dhe ja shtina dhe oh oh ooooooh ishin renkimet e saj dhe me nje tempo te ngadal une kurse filloja tu e shpejtuen pak ajo gjith thojke oooh mkalle o krjet shtini edhe koqet se ma knaqe krejt o mkalle o seks o qyky oshten seks deri sa u prisha heren e dyt e u shpraza ne barkin e saj deri sa ajo e marrke me doren e saj dhe e futke ne gojen e saj te mir dhe une deshiroja qe bethen e saj ta qija sepse ate e kisha fiksim dhe me tha se kurr nuk ekishte prevouar ndonje her me par dhe i thash gjith egziton hera e par dhe fillova te ja lag bethen sepse nuk mundja te ja dhtina deri sa deperdova dhe e qiva nbeth sa qe kur e shpejtova ritmin e seksit per nje moment smundi as ni fjal me qiten zeri i vetem qe e tha ishten ooooooh diqa oooo mos e hek derdhmu nbeth dhe filloi te me beh be edhe ju dordha ne bethen e saj shum shum seksi dhe pastaj ja hoqa pushuam nja 15 minuta dhe u veshem dhe vazhduam rrugen dhe tash qdo dy dit e qij dhe me thot qdo her qe e qij qe edhe nese des une nuk muj pa u qi me tu dhe tash kemi munsit e mira sepse burri i saj eshte ne pun dhe jet ne shtepi vet dhe e qi pa problem
 
Top
view post Posted on 22/1/2015, 22:02     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ka shume letra nga vajza apo djem lidhur me virgjerine. Ka prej tyre qe kane provuar prekjet te shumellojshme e pastaj jane ne dyshim lidhur me faktin nese kane humbur apo jo virgjerine. Me poshte disa detaje lidhur me virgjerine.
Ēfare eshte -himeni?
Ėshte mbeturine e nje flete indore, qe sherben per te ndare gjenitalet e brendshme nga gjenitalet e jashtme, perpara se hapja vaginale te formohet. Vrimat ne qender te himenit jane hyrja per ne vagine.
Himeni eshte si nje perde e vendosur ne nje porte e cila tregon se ku mbarojne organet e jashtmet dhe ku fillojne organet e brendshme. Ju nuk mund te kaloni neper kete porte, pa pershkruar kete perde, qe eshte himeni. Ai eshte pjese e portes se vagines. Asgje nuk hyn ose del nga vagina pa kaluar neper te.
Perse duhet himeni?
Ne nuk e dime se pse grate kane himen. Duket sikur ai nuk ka asnje funksion per ato. Himeni tek femra e guinea pig shkrihet ne periudhen kur ajo eshte fertile. Kjo gje lejon mashkullin te ēiftezohet me te. Pas ēiftezimit ai rritet perseri dhe e mbyll komplet vaginen, kur guinea pig femer nuk eshte me ne ashk. Shkencetaret nuk jane te sigurte se ēfare te mire ka guinea pig prej kesaj, por, padyshim, kjo eshte nje loje e shkelqyer pe-



r takimin seksual. Ēdo grua do te deshironte te ishte virgjereshe ne ēdo takim dashurie.
Ēfare lidhje ka himeni me virgjerine?
Kjo lidhje nuk eshte e domosdoshme. Himenet mund te prishen ose mund te mos prishen gjate aktit seksual. Njerezit gjithmone jane ēuditur nga fakti qe shume gra ndiejne dhimbje ose kane hemorragji nga vagina heren e pare qe bejne interkurse penetrante vaginale. Ky fakt i ka detyruar njerezit te mendojne se duhet te kete ndonje pjese te vagines, qe me te vertete “shkaterrohet” nga penisi heren e pare qe vagina penetrohet. Tani, ēfare ka te beje himeni me virgjerine? Ka rreth njemije vjet qe njerezit i kane dhene himenit reputacionin si pjesa e vagines qe shkaterrohet gjate interkurses se pare.
Ideja e virgjerise i ndihmon apo i demton njerezit?
Mendoj se kjo varet shume nga kuptimi qe njerez te ndryshem kane per ate qe quhet “virgjeri”. Ne qofte se dikush mendon se “virgjeria” eshte vetem nje emer qe nenkupton gjendjen seksuale ne te cilen personi nuk ka pasur asnjehere dhe me asnje person aktivitet seksual, une them se kjo eshte krejt neutrale dhe nuk ka arsye ta vleresojme pozitive ose negative. Ne kete rast, fjala “virgjeri” eshte nje menyre e vlefshme per te pershkruar historine seksuale te dikujt, qofte grua ose burre.
Kur me fjalen “virgjeri” nenkuptojme nje “kualitet” te veēante, qe grate duhet ta kene patjeter kur martohen, dhe po qe se nuk e kane ate naten e pare te marteses, ne i vrasim, i perbuzim, i braktisim, nuk i vleresojme dhe nuk martohemi me to; kjo, them une, eshte shume e demshme.
Kur themi qe kjo vajze ose grua eshte e “virgjer” dhe me kete nenkuptojme dhe vleresojme se keto gra e vajza qe nuk kane bere seks para marteses jane me te mira, me te bukura dhe me te ndritura se te tjerat qe kane bere seks, une mendoj se edhe kjo eshte e demshme.
Pse mendoj keshtu? Sepse historia seksuale e nje personi, grua ose burre qofte ai, nuk eshte nje baze e mjaftueshme dhe shume e qendrueshme mbi te cilen te vendosim se disa njerez jane me te mire se te tjeret.
A ka ndonje gje te keqe qe nje virgjereshe te ndihet krenare?
Absolutisht JO. Ne qofte se virgjeria eshte pjese e identitetit te saj dhe kjo e ben te ndjehet mire, une them qe ajo ta ruaje virgjerine. Ajo mund te ndihet keshtu ēdo dite te jetes se saj deri ne martese. Por, natyrshem, mund te ndodhe qe ne nje moment ajo vendose te mos jete me e virgjer. Mendoj se te dyja variantet jane krejt ne rregull.
Keshilla ime gjithnje ka qene: Vajza qe deshiron te hyje ne jeten seksuale me dashuri dhe dinjitet, duhet te mbetet virgjereshe deri sa te takoje djalin e duhur.
Koha ne te cilen virgjereshat ndjejne se jane gati te fillojne seksin percaktohet nga nga vetebesimi i tyre. Disa njerez jane te pjekur dhe me vetebesim ne moshen 18 vjeē, te tjere zhvillohen me ngadale, por shume rralle me shpejt.
Nuk do te mjaftonim keto qe sapo thame, po te mos flisnim edhe per vajzat e virgjera qe e kane zgjedhur kete rruge jo nga frika, as pse jane shume te preokupuara, por per arsye te edukimit te tyre familjar dhe fetar. Ka plot djem e vajza, akoma sot, qe kane mesuar te qendrojne te virgjer deri sa te martohen.
Ata edukohen per kete qe ne moshe te re. Jeta e tyre, ne te vertete, nuk eshte aq e veshtire sa mendojne te tjeret nga jashte. Ata kane mbeshtetjen dhe aprovimin e familjes, te miqve dhe te besimit te tyre. Abstenimi nga seksi eshte nje jete e disiplinuar. Ata kane me shume vetekontroll nga sa kane moshataret e tyre. Te jetosh me rregulla, per shume njerez, eshte me komforte nga sa te rrosh me impulse. Kjo ka shume rendesi te dihet, veēanerisht, nga ata qe influencojne ne rregullat e jetes sone.
A jane te virgjer ata qe kane bere seks oral ose anal?
Per kete pyetje veshtire te jepet pergjigje, qe te konsiderohet pergjigje e drejte, ose pergjigje e gabuar. Do t’i konsiderojme te virgjer ose jo personat qe jane perfshire ne keto aktivitete seksuale, kjo varet nga definicioni qe perdorim per virgjerine.
Nje vajze qe e ka shkaterruar himenin duke bere ushtrime baleti dhe nuk ka kryer marredhenie seksuale, eshte nje vajze e virgjer. Ndersa nje vajze qe ka kryer marredhenie seksuale pa fund dhe vazhdon ta kete himenin te paprekur, sepse e ka ate shume elastik, nuk mund te konsiderohet nje virgjereshe.
A mund te rikthehet virgjeria?
Po e them edhe nje here, kjo varet nga menyra se si e percaktojme “virgjerine”. Ne qofte se dikush do te dije nese mund te kthehet perseri ne gjendjen para eksperiences seksuale me partner, pergjigjja eshte pa ekuivok: “Ne asnje menyre nuk mund ta riktheje virgjerine”.
Por, ne qofte se doni te dini nese eshte e mundur qe me menyra kirurgjikale ta beni himenin te duket si nje figure ne nje tekst anatomie ose ne qofte se doni qe askush te mos jete i zoti t’u thote, pasi ta shohe himenin tuaj, se ju keni bere seks penetrant ketu puna ndryshon. Pergjigjja eshte nje “Po” e madhe. Ēdo kirurg mund ta beje kete. Por disa kirurge plastike i kryejne keto ne menyre te persosur.
Para se nje vajze te beje keto operacione eshte mire t’i beje vetes keto pyetje dhe te mundohet t’u jape pergjigje: Sa e sigurte eshte ajo se burri i ardhshem pret qe ajo te jete e virgjer? A i ka thene ai me gojen e tij se e do gruan te virgjer? Ēfare rendesie ka virgjeria fizike, kur ajo ka humbur virgjerine etike dhe morale? A e di ajo se ka shume gra qe nuk gjakosen dhe nuk kane dhimbje gjate interkurses se pare seksuale.
Ne qofte se ajo e di me siguri qe ai pret te jete e virgjer, vajza ka disa opsione:
a- Te vendose te kryeje operacionin. Ta genjeje ate, te heqe zemerimin e tij e te familjes dhe te ruaje martesen dhe veten e saj.
b-Ta rishikoje martesen me nje burre qe pret i bindur, te martohet me nje vajze te virgjer.
c-T’i thote atij te verteten (nese ndjen se mund te ndodhin gjera te papelqyera) dhe te prese ēfare do te ndodhe.
Ndryshon puna ne qofte se te dy kane bere nje marreveshje qe te jene te dy te virgjer ne martese. Vajza nuk do te ishte e ndershme dhe do ta genjente me nje operacion qe do ta bente fshehurazi. Ta fillosh martesen duke genjyer, eshte sikur ta ndertosh ate mbi themele qe lekunden.
Sot ka shume vajza, por edhe djem, qe pasi kane filluar te bejne seks vendosin te kene me shume kontroll per jeten e tyre seksuale. Keshtu ata heqin dore nga jeta seksuale per disa muaj ose vite deri sa ndjehen me te zote qe ta ujdisin ate sipas deshirave te tyre. Kjo eshte nje menyre e mire dhe e pergjegjshme.
Kjo quhet kthim ne virgjerine sekondare. Kjo do te thote bejini vetes nje favor: ndalo menjehere te besh seks. Kthehu tek virgjeria sekondare. Kthimi tek virgjeria sekondare eshte, padyshim, vendimi me i mire qe nje vajze mund te kete marre ndonjehere. Te gjitha marredheniet e tjera do te ndryshojne per mire. Ajo tani do te bisedoje dhe do te qeshe lirisht. Tensioni dhe faji do te largohen prej saj.
Kuptojeni mire integriteti juaj moral eshte me me rendesi se virgjeria. Kur e “humbisni “ virgjerine, ju nuk duhet te humbisni integritetin. Ju duhet te jeni te ndershem me veten dhe partneret tuaj seksuale. Shpresoj, qe ju do t’i diskutoni, ndershmerisht, keto qe sapo lexuat, me shoket tuaj, me ata qe takoheni, me prinderit tuaj dhe me te rritur te tjere.
 
Top
view post Posted on 5/2/2015, 20:57     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


TREGIME EROTIKE NE ZYRE

AJO DITE NUK KISHTE ASGJE TE NDRYSHME SE DITET E TJERA,SI CDO DITE U NGRITA NE MENGJESET HERET,TE BEHESHA GATI PER NE PUNE.MADJE BURRIN E LASH NE SHTRAT,DHE U VESHA..SI CDO HERE ME SHUME KUJDES PER VESHJEN.E DI QE JAM NE QENDER TE VEMENDJES NE PUNEN TIM,DETYRA IME ME LIDHE ME SHUME MESHKUJ,MADJE SHUME HERE KOLEGET E PUNES NUK MI HEQIN SYTE SA HERE HIPI DHE ZBRES SHKALLET E ZYRES,PER TE KALUAR NGA NJE ZYRE NE TJETREN.GJITHMON KAM MARRE ATE QE KAM DASHUR NGA MESHKUJT,DI SI TE BEJE QE TE ME DESHIROJNE,MADJE JAM AQ EKSITUESE SA SHPESH E NDIHEJ SIKLETIN E MESHKUJVE KUR ME RRINE PRAPE,SIDOMOS KUR SYTE E MI JESHIL PERSHKRUAJNE TRUPIN E TYRE,DHE NDIHEJ EKSITIMIN E TYRE.
DHE ATE DITE,ISHTE PO E NJEJTA RUTIN.MORA MAKIN DHE NDALOVE TE BARI I PERHERSHEM QE PIJA KAFEN ME SHOQET E MIJA,DHE PASTAJ DIREKT NE ZYRE,NE BANKE..NE ATE KOHE ISHA NENDREJTORESH E BANKES *****,ISHA PREJ 2 VJETESH ATY.
HYRA NE ZYRE ,KUR SEKRETARJA ME LAJMEROJ PER NJE MBLEDHJE ME DREJTORIN DITEN E NESERME,AI ISHTE KTHYER NGA FRANCA,DHE DUHET TE BENIM BILANCIN E MUAJIT TE FUNDIT….ME THENE TE DREJTEN ME BESDISI KJO MBLEDHJE,SEPSE NUK KISHA MBYLLUR DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE,PER KETE DUHET TE PUNOJA DERI VONE ATE MBASDITE.
DHE ASHTU NDODHI VERTET,ATE DITE PUNOVA DERI PAS ORARIT TE ZAKONSHEM,PUNEN E MBAROJA ZAKONISHT NE 3.30….DHE PASI MBAROJ ORARI DHE TE GJITHE U LARGUAN MENDOVA SE NGELA VETEM NE PUNE,DHE FILLOVA TE PUNOJA PER DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE.ULA GRILAT , HOXHA XHAKETEN DHE U ULA PO PUNOJA….KUR PAS PAK RRA DERA.U HABITA,NGRITA SYTE DHE PASH SE NE DERE ISHTE DREJTORI.ME CUDITI QE PO PUNONTE AQ VONE,SE DIJA QE ISHTE ATY.
DREJTORI ISHTE NJE DJALOSH SHUME I KENDESHEM,RRETH TE 30,BRUN DHE ME NJE TRUP SHUME TE BUKUR.KISHTE NJE TE FOLUR SHUME TE ZGJEDHUR,DHE ME MUA PERHERE KISHTE PASUR NJE SJELLE SHUME TE KENDESHME.
U NGRITA NE KEMBE DHE MORRA XHAKETEN TA HIDHJA SUPEVE,ISHA VETEM ME NJE KEMISHE TRASPARENTE,KU RECIPETAT E MIA LININ TE SHIKOHEJ GJOKSI.AI ME THA TE MOS LEVIZJA,DHE HYRI NE ZYREN TIME.PO BISEDONIM KUR SYTE E TIJ U ULEN NE DEKOLTEN TIME,DHE DERI TE KEMBET,QE DUKESHIN QARTE POSHT FUNDIT TE SHKURTER.U NGRIT NE KEMBE,DHE U AFRUA TE TRYEZA E PUNES SIME.U PERKUL DREJT MEJE DHE DOREN E FUTI MES KOFSHEVE TE MIJA TE BARDHA,U UL,ME HAPI PAK KEMBET,LEVIZI TANGAT ME GISHT DHE ME GJUHE FILLOJE TE LEPINTE PIDHIN DERI SA NGA BUZET E MIJA FILLUAN TE LESHONIN TINGUJ KENAQESIE.AI ME COJE KEMBEN MBI KARRIGEN KU ISHA ULUR,DHE ME ULI FUNDIN.TANGAT I SPOSTOJ DERI NE FUND,QE TE MOS PENGONTE K***N TE HYNTE NE PIDHIN TIM.DHE U NGRIT NE KEMBE,UNE I HAPA ZINXHIRIN E PANTALLONAVE DHE AI NXORRI K***N.E MORRA NE DORE,ISHTE I MADHE,NUK ME ZGJENJEHU ASPAK…MADJE DHE I TRASHE.E LEPIJA,BUZEKUQ IMI NGELI TE KOKA E K***T TE TIJ.ME THOSHTE QE TA FUSJA TE GJITHE NE GOJE,DERI NE GURMAZ.DHE ASHTU BERA.E FUSJA DERI NE FUND,DERI SA PER PAK MBYTESHA.AI ME GRISI KEMISHEN DHE RECIPETAT.ME NGRITI NE KRAHE,ME MBESHTETI TE MURI DHE FILLOJE TE ME QINTE,ME SHUME SHPEJTESI,DHE SA VINTE DHE SHTOHEJ.UNE RENKOJA DERI NE EKSTAZ.AI ME PYESTE NESE ME KENAQTE,DHE ME THOSHTE TE BERTISJA ME FORT,ME SHUME.PASTAJ ME KTHEHU NGA PAS,ME MBESHTETI TE TRYEZA E PUNES DHE FILLOJE QE TE ME LEPINTE B***DHE FUSTE GJUHEN NE ANUS.ME HAPI KEMBET ME GJURIN,DHE FUTI K***N NE B***,DUKE ME SHTRENGUAR TE HIJET,QE TE MOS LEVIZJA.PENETRIMI I TIJ ISHTE SHUME I DHUNSHEM,DHE I SHPEJT,DHE DEGJOHESHIN RENKIMET E TIJ,SA HERE QE POMPONTE.E NXIRRTE DHE MA JEPTE TA LEPIJA,PASTAJ E FUSTE PRAPE NE B*** DHE CDO HERE QE E FUSTE ISHTE ME EMBEL.SA HERE QE POMPONTE ME KAFSHONTE NE KURRIZ DHE ME PYESTE SA SHUME E DOJA K***N.TRUPI I TIJ QE DUKEJ NGA KEMISHA E ZBERTHYER,ME SHENJAT E THONJEVE TE MI NE GJOKS,ME EKSITONTE DHE ME SHUME.AI ME QINTE FORT,ME KAFSHONTE DHE GISHTIN E MESIT E KISHTE FUTUR KE PIDHI IM.ME CMENDTE KU ME KENAQTE DHE NGA PARA DHE NGA MBRAPA.ME JEPTE NJE SHENJE POSEDIMI.AI SHTRENGOJ DUART NE HIJET E MIJA,DHE ME DISA POMPIME TE SHPEJTA,U PRISHE BRENDA NE B*** TIME.NDJEVA NXEHTESIN E TIJ BRENDA MEJE,DHE KJO ME EKSITOJ ME SHUME.SE DI PO ISHTE SEXI ME I BUKUR QE BEJA PREJ KOHESH.TE NESERMEN ISHIM NE MBLEDHJE,SI CDO MBLEDHJE TJETER.
DHE SI CDO DITE UNE SHKOJE NE PUNE,ME TE NJEJTAT SHIKIME QE ME NDJEKIN,DHE ME DESHIROJNE.
 
Top
matildamoj
view post Posted on 5/2/2015, 20:59     +1   -1




Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime ėshtė e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj kėtė llojė realiteti. Unė jam martuar qe 5 vite dhe nė shtėpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe kalonim pėr mrekulli mbas njė viti martese, gjėrat fillojn tė ndryshojn nė mes meje dhe burrit tim, Ai shkonte dhe punonte dhe nganjeher me muaj tė tėrė nuk bėnim seks. Njė ditė nė oborrin e shtėpis duke biseduar me kunatin i cili nė atė kohė jetonte nė njė shtėpi me ne, fillova tė fantazoja pėr tė dhe sa herė e shihja lagesha bohesha ujė nė mes tė kėmbėve. Shpesh herė kur isha vetem nė shtėpi masturboja duke futur gishtat nė vaginin time, dhe imagjinoja se po boja seks me tė dhe shpėrtheja nė orgasm tė madh. Njė ditė derisa po kalonte ai nga dhoma aty me degjoj duke bėrtitur dhe hyri brenda e mė pyeti cka kishte ndodhur dhe pėr fatin tim isha mbuluar me njė batanije dhe i thashė se kisha parė njė ėndėrr tė keqe. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. Disa muaj mė vonė ndodhi njė konflikt financiar nė mesin e vllėzėrve dhe ata u ndan njėri me tjetrin dhe ai kaloj nė njė shtėpi tjėter qė ishtė pronė e familjes. Dhe brenda njė viti ai u martua. Edhepse kaloj njė kohė e gjatė deri sa burri im dhe ai u pajtuan njėri me tjetrin unė pėrseri nuk mund ta harroja atė dhė nuk mund ta harroja ftyrėn e tij. Kishte pasur poashtu shpesh herė raste kur edhe ėndėrroja se po boja seks me tė.
Pas pajtimit shkova ta vizitoj kunaten time tė re. Dhe kaluam njė kohė shumė tė mirė sė bashku por ai nuk ishtė aty ishte nė njė udhėtim dikund. Dhe derisa po qėndronim nė shtėpi tek kunata aty ajo po mi tregonte disa fotografi tė martesės dhe poashtu disa foto tjera. Kur e shihja pidhi mė digjej flakė i tėri.

Nga ajo visit kaluan edhe disa muaj dhe mandej shkova pėr tė dytėn herė pėr visit kėsaj radhe ishte ndryshe kur shkova nė shtėpin e tyre mora vesh qė kunata nuk ishtė aty por kishte shkuar pėr visit tek familja e saj dhe do tė kthehej nė mbrėmje dhe Ai kunati mė tha pasi shtėpia ime ishte larg shumė tė rrija aty dhe ta prisja. Kur mė tha ta prisja aty ishte duke u pėrgatitur tė dal mė shokėt e tij. Dhe mė tha mua kunat ndoshta ti nuk mėrzitesh nėse tė lė vetėm pėr disa orė nė shtėpi. Unė i thashė qė nuk ka problem fare. I tash por a bon me lėshu televizorin dhe kishte aty njė DVD dhe kishtė njė numer tė madh tė filmave tha nuk ka problem dhe shkoj nė banjo tė vazhdoj pėrgatitjet dhe derisa po shikoja tek filmat qė kishte nė DVD pashė njė film qė mė ra shumė nė sy, shkruante dicka nė Frengjisht dhe nuk e kuptoja, e mora CD a futa nė DVD dhe kur u hap filmi kuptova qė ishte seks. Thash ai ėshtė nė banjo ndoshta mo nuk vjen nė dhomė tė ditės por shkon drejtė jashtė. Mbas dikund 20 minutave e kam parė kur hyri brenda ishte veshur dhe mė tha ika unė shkova dhe sytė e tij shkuan drejt televizorit dhe shikoj dhe filloj tė qesh. Drejtoj sytė nga unė e mė tha tė pėr ta ulur zėrin pak televizorit dhe pastaj mė pyeti a tė pelqejn filmat porno edhe ty a. Dhe pėr shkak se nuk kisha parė asnjėher mė pėrpara i tash nė hajgare, JO mua mė pelqen kur e boj vet jo kur e shoh. Filloj tė qesh dhe iku dhe tek dera duke veshur patikat sportive tė tij. Vrapova e I tash prit njė minut a ka mundėsi tė mė tregosh ku mund tė gjej shampon pėr flokė tė femrave sepse dėshiroj me bo njė dush derisa ju tė dy tė vini mė tregoj dhe mandej iku. Pasi filmi mbaroj unė hyra nė banjo dhe po boja njė dush. Dhe pa mė ra ndėrmend fare se ai ėshtė kthyer dola nga banjo e zhveshur pėr tė shkuar tek rrobat e mia tė cilat i kisha lėnė nė dhomen e ditės. Dhe kur dola nga banjo dola nė korridor dhe mandej shkova nė dhomen e ditės dhe ai ishte aty duke shikuar futboll nė televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tėra dhe ai po mė shikonte dhe dola jashtė duke mbuluar gjinjtė e mi dhe i thash thash mė zė tė lartė tė lutem bjeri rrobat e mija nė banjo. Dhe ai mbledhi tė gjitha rrobat e mia dhe erdhi nė banjo dhe filloj ti kaloj tek dera duke futur doren. Mbasi u vesha hyra nė dhomen e dites ku filloj tė tallej me mua duke mė pėrshkruar gjėndjen time tė ftyrės kur jam future nė dhomė e zhveshur. Pasi u tall pak mė pyeti pėr CD seks dhe poashtu i shtoj pyetjes edhe kėto fjalė. Cili pozicion nė film ishte mė I miri dhe unė i thash se nuk dua ta komentoj. U ngrit dhe tha shkova nė dhome tė fjetjes tė pushoj sepse ishte tha i lodhur. Deri ngritej i thash tė rri edhe pak dhe mandej le tė shkoj tha jo jo dhe derisa po ngritej i thash rri pėr momentin dua tė tregoj dicka por qė do tė jetė secret nė mes tė atij dhe asaj pėrgjithomė dhe fillova ti tregoj pėr fantazit e mia. Dhe pasi i tregova pėr dikund nga 15 minuta e vrejta se kari i tij ishte quar dhe i shihej shume qart nė tuta. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam. I thash tė kthehet kendej tha jo jo mire jam dhe mandej shkova afer tij dhe e ktheva nuk e di si por e kam kapur koken e tij dhe pėrnjė moment buzet e tij u afruan me tė mijat dhe fillova ta puth dhe gjuha e tij po levizte nėpėr gojen time dhe mbrenda dy minutave dora ime me shkoji tek kari i tij i cili ishte bėrė aq i fortė. Dhe fillova tė desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit tė tij dhe fillova tė lepije Karin e tij si akulloren. Dhe disa minuta mė vonė ai filloi tė mė zhvesh brekėt dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjėnjėri dhe mė hyri ndėrmjet kėmbėve dhe po e lepinte pidhin tim tė nxeht. Disa minuta mė vonė ai mė kthej mbrapa ku mė futi Karin e tij tė trashė dhe tė madh. Nė levizjen e dytė qė bėri duke nxjerr dhe duke future shpėrtheva nė orgasm dhe mbas nja pesė minutave ai e nxjerri jasht Karin dhe mė leshoj tėrė spermen nė gojė dhe e gėlltita tė tėrė dhe menjėher e kthej Karin pėrseri nė pidhin tim dhe filloj tė vazhdonte tė mė qinte dhe unė nuk kisha pėrjetuar kurrė ndonjėher tė qihem pa pushuar gati 3 orė e gjysm ai e derdhi dy herė dhe kari tij pėrseri nuk ulej. Dhe keshtu vazhduam pėr 4 orė tė tėra dhe mandej mė that ash duhet tė ndalemi sepse mund tė vij ndokush i tash tė lutem vetem edhe njė dhe ai tha OKEJ vetėm me njė kusht nėse shkoj nė banjo e marr do pomade dhe e lyen Karin tim mė tė dhe mandej unė e lejoj pėr tė qi nė byth sepse bytha ime i pelqente. I drejtova bythen nga ai e I tash te lutem mė lage dhe ai filloj tė ma lepinte bythen mė gjuhen e tij dhe mandej ngadal me shume kujdes ma hupi virgjinitetin edhe nė byth o cfarė kėnaqsie ishte kurrė nuk do ta harroj. Por ajo qė ndodhi ėshtė qė ai nuk dėshiron mė tė kėtė seks me mua dhė mė shmanget tėrė kohėn. Edhepse unė nuk do tė heq dorė por do tė vazhdoj ta provokoj dhe tė kur mė bije shansi pėrseri dua tė qihem mė tė.
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   542709 views
  Share