MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
suela
view post Posted on 6/2/2010, 12:02 by: suela     +1   -1




Do t'I kthehem edhe njehere se kaluares sime per ta kujtuar me aq mall virgjerine e humbur. Atehere isha pesembedhjetevjeçare, ne vitin e pare te shkolles se rnesme, ne Prishtine. Nuk pen-dohem per ate qe kam bere sepse ishte nje perje-tim i pakrahasueshem nejeten time. Ishte nje nate e nxeh.te qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtembedhjetat. Ate mbremje kur vendosa te bej seks per hère te pare, isha ne naten e fundit te menstruacioneve, por epshi qe na kishte perfshire nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. 1 dashuri im filloi te me puthe dhe te me lepije ne çdo pjese te trupit, qe nga gishterinjte e kembeve e deri te maja e kokes. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jses, sic e quante ai, filloi te bente akrobacione me gjuhen e tij ne vagjinen time te virgjer. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Per gati nje çerek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga çasti ne çast do te shperthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shendritshem. Isha shume afer kulminacionit dhe nuk mund te perm-bahesha. Per nje moment filluan te me lidhnin lengjet te shoqeruara me nje klithme te embel. Gjithçka do te jepja qe te perjetoja edhe nje hère ate loje te paharrueshme te Kusebes. Ai u ngrit dhe u afrua prane fytyres sime duke ma drejtuar penisin ne goje. Isha aq e gezuar qe me ne fund ne duart e mia gjendej nje pénis prej se verteti, qe pulsonte dhe ishte i gatshem per sulm. Kuseba me mesonte si ta perpunoja. Fillo te punosh me goje. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me endje. Ishte hera e pare qe provoja nje gje te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamiresi penisin qe depertonte ne gojen time. Megjithate e thithja sipas keshilles se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu pergjerova. Hape gojen, lere te kaloje me thelle dhe me lirshem, m'u pergjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shume tek rrasej ne gojen time. Isha aq e ndezur sa qe e thithja pa kontroll penisin e tij, ndersa ai shtypte cicat e mia dhe ferkonte me doren tjeter klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhen e tij ne vagjinen time e cila digjej flake. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndersa ai punonte me gjuhe ne vagjinen time. Aq shume ndjeja nevoje qe penisi i tij te hynte bren-da saj, teksa digjesha ne flaken e epsbit, Deshiro-ja te me dermonte me shufren e tij. Me nje te levizur ai u gjend mes kembeve te mia. Ja po afro-het, ki duriin, me peshperiti Kuseba, ndersa penisi i tij drejtohej ne vaginen time. Isha aq e etshme sa qe me nje ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e vagjines sime. Dikur ma dcpertoi duke pasur kujdes qe mos te me lendonte. E per-lotur dhe me nje seri oh-oh-esh, une i thashe lam-tumire virgjerise time. Lotet nuk me rridhnin nga nga deshperimi qe kisha humbur virgjerne, por nga kenaqesia qe ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me nje ritem marra-mendes, megjithese une nuk kisha te ngopur. E nderruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shume me pelqeu ky pozicion. Ishte e pamundur qe te permbahesha. Lengu i kenaqesise me rridhte mes kofsheve te mia. Isha e lagur dhe e bere quil nga mujoret dhe nga ky leng mrekul-lie. Djaloshi im pomponte me nje ritem gjithnje e me te shpejte derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajse, renkoi i kenaqur. Nderruam shume pozi-cione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qendruam bashke per tre vjet dhe mesuam gjera qe per mua ishin tabu me pare. Tani kane kaluar dy vjet qe s'e kam takuar qofte edhe rastesisht ish-te dashurin tim. Nuk me eshte dhimbsur virgjeria ime, sa me eshte dhimbsur lid-hjajone e nderprere. Kenaqesite qe i kam perjetu-ar me te, nuk mund t'i perjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thone: Si te ngrohe dielli i pare, nuk te ngrohe asnje diell tjeter.
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   542274 views
  Share