MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
LEONORADURRESI
view post Posted on 6/2/2010, 12:00 by: LEONORADURRESI     +1   -1




kam qene 19 vjeqare dhe fillova te shkoj ne internet shpesh,,aty kishte ardhur nje dajl i ri per te punuar ne internet ishte shume i bukur , kishte trup te fort dhe ne fund e kuptova se kishte edhe nje kar shume te madh dhe te embel , sa here qe shkojsha ai me pershendetke shume zemersishte , saqe nje dite shkova dhe nuk ishte askush aty sepse ishte ora 00:16 , ai kishte nje kervat ne dhomen perskej ku em sa dukej flinte aty , ose e kishte per femrat e tija , se cdo femer do kishte deshire te ishte mbi karin e tij te madh ,dhe posa hyra ai me pershendeti ddhe me puthi butesish e i thash a spo e mbyll deren ,e mbylli dernen , me kapi ne krah dhe me qoj ne dhomen afer, ku nisi te me ledhatoj dhe me puthi styte gojen qafen cicat e mija te rrumbullakta shkoj te kerthiza dhe pastaj nisi te me puthte pidhin tim te qullur, pas taj une sdorova me dhe i thash te ma rraste deri ne fund karin e tij te madh , ne fillim kishte veshtiresi por nisi me nje medote te persosur te me [pompate pa ndalim , pastaj i thash ta provoj ne goje karin e tij dhe filluam te ja marrim ne goje njerit tejterit , deri sa mu mbush goja me speremn e tij te shumte,,, ate nate u qime e u qime sa se di sa here jam derdhe, te neserten ika nga ai vend dhe sa pash meeeeeee
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   542750 views
  Share