MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 6/2/2010, 11:56 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline





isha njer vetem dhe kisha dal ke shpia dhe po rrija te shkallet kur papritur kalon komshia ime dhe me pershendet dhe un gjithashtu me ftoj te shkoja ke shpia e saj dhe un nuk ja prisha shkuam ke shpia dhe un ula ne divan nuk kishte as nje njeri tjter me qerasi dhe me pas kur po pinim ato pijet u ul afer meje dhe me ngadal filloj te me ferkoj te kofsha ime dhe un ngaqe isha singell i thash me fal cfare po ben dhe ajo me tha me fal ne qoft se e ke bezdi po un ngaqe me kishte vajt te maj te undes per sex dhe e lash te me bente cafar te donte dhe filloj te me ledhatonte dhe te me puthte nga gusha dhe un nga qe me hyri ne qef fillova ta zhvesh nga gjoksi i zberthva kopsat e prara dhe fillova ta lepij nga gjoksi dhe shkuam ne krevat u zhveshem dhe filluam ti fusnim gishtat njera tjetres ne pith ne ate moment isha eksitu dhe nuk e dija se ca po beja ndala njer dhe po rrija e po mendoesha ajo me tha ne qof se do ta lem me kaq po deshe po per nje moment thash me mir te vazhdoj se mos nuk e gjej me kete rast dhe i thash vazhdojm aty ku e lam ajo me tha ne qof se do mund te ftojm dhe te dashurin tim i thash ok ftoje e mori ne cel dhe ai tha qe per 5-minuta jam aty kur erdhi ishte ber dhe shum sexy ne te dyja kishim vesh rroba peshqirin dhe kur hyn breda dhe na shf ashtu i iken truri fare dhe i afrohet te dashures se tij dhe fillon ta puthi me shikon mua dhe me thot afrou dhe un shkova afer u kapem te tre perqfe dhe filluam te lepinim gjuhat e njeri tjetrit per nje moment mu duk si e shpifur por me von filloj te me pelqej kisha frik se mos me keroknte qe te benim sex bashk se me te dashuren e vet e kishte provu dhe sa kaloj pak filloj te me lepij nga gishtat e kembes gjeri te fija e flokut por me eksituse ishte kur me lepiu te pilli dhe un i thash mund te ma fusesh karin ne pith se isha eksitu ne maksimum dhe ai me tha ta prish na nje her un ty moj zemer dhe ne ate moment me shtrengoj dhe me futi karin ne pillin tim qe e kishta per her te par filloj te ma fuste e te ma nxirrete un i thash cik me avash se me dhemb dhe ai me tha sa te mesoesh se pastaj nuk do e kesh me problem dhe ashtu ndodhi me te vertet sa her qe ma fuste e ma xirrte nuk po e ndija me dhe po me qinte aq fort sa filloj te me dilte gjak dhe un i thosha jepi jepi me fort dhe ai vazhdonet ate dit ne 22-maj 2008 nuk kam per ta harruar asnjer se ishte hera e par qe beja sex dhe me forta ishte se po bja sex me te dashurin e komshies dhe keshtu ishte kjo istoria ime sex me komshien dhe te dashurin e komshies kete istori nuk ja kam treguar asnjerit po njerz jemi dhe nuk e mbajm dot nje gje gjithmon te fshet ju puth te gjithve ju qe tregoni istorit ne kete adres nga eri ky esht numri im i cel ne qof se do njeri qe ta bej me mua mund te me marri ne cel ju pres
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   542407 views
  Share