MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 6/2/2010, 11:52 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline






isha duke shkuar me nje shok timin ne ulqin me autobus dhe gjate udhtimit verejta se ishte nje bukuroshe 26 vjeqare shum e bukur qe quhej niki dhe e verejta nje shikim te saj shum terhjeks dhe e kuptova qe me deshiron pa mas .Mirpo ngjarja e mire ndoshi pasi shkuam ne ulqin u vendosem, me nje shtepi private ,pasi pushuam pak me shokin tim shkuam ne plzh dhe rastesisht i takuam nikin me nje shoqe te saj dhe ato na ftuan qe te rrinim se bashku ne plazh ,mirpo me vone gjat ndejes filluan do provokime nga ana e nikit vajzes shum seksi me provokonte ne ate menyr sa qe ishte e pa mundur me rezistu keshtu qe ne mbremje u takuam pram ne nje lokal te nates dhe pim kogja mir alkohol dhe aty fillun lojrat e seksit mirpo per fat te mire shkuam ne banesen e nikit dhe filloj loja e shum pritur ku si hyrem ne dhomen e saj qe e kishte apartman une meniher ju versula u zhvishem qe te dy dhe fillova te ja thithi klarotisin e pidhit te terin dhe ne ate dhome jemi qire 2 ore rrumbullak ku nuk e harroj kurre ate te qime qe e kemi bere .per 2 ore jam derdhur 4 her me besoni se ka qen knaqesi e paharrushme .
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   541394 views
  Share