MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Tregime Erotike

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 6/2/2010, 11:50 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline



tregime me te qime



image





ne ver vitin e kaluar vendosem me disa te afermit e mi te shkonim per pushime ne nje mal ( NE RAZEM ) atje kishim mar nje shpi me qira. Dhe kshtu u be. kur po niseshim po vin dhe dy shok te nje miku tim nuk me pelqei kjo po kshtu vendosen dhe un pranova. Rruges qe po shkonim njeri nga djemt po me shikonte, kishte nje shikim shum te frigshem nje shikim vrasesi . mbas disa oresh mberritem dhe u ulem te gjith per te pushuar pak, tek dhoma ku isha une dhe nje mikja ime po degjoj se dikush donte te hynte brenda, shkova ta hapja dhe nuk ishte askush,pastaj dola jasht dhe po rija ne fresk kur pa pritur vjen aj quni, dhe po me thot -mun te ulem (un ju pergjigja) -sigurisht. po rinim pa folur dhe ai po me thot -je shum e bukur shpresoj tkesh ndonje gja per mua un u acarova duke i then te mos flas me me mua. pastaj erdhen te tjeret dhe vendosem te dalim te hajm ne nje restorant aty afer. kur erdhi mbremja u bem gati dhe shkuam ne restorant, porositem, dhe une nuk isha dhe aq mir dhe ju thash te tjerve se un po shkoj ne shtepi. shkova ne shtepi dhe po rrija kur mas pak minutash po vin keta dy djemt. Dhe une i pyeta se ku jan te tjeret dhe ata me than se ata po pin por ne kemi ko per nje qirje te gjat. un u ngrita ne kemb dhe doja te shkoja ne dhomen time, duke ikur ai me kapi per krah,dhe un i thash te me lere rahat, ai nuk u mendu vetem me perplasi per divan, dhe te dy me mbanin me zori. duke bertitur qe te me leshojn ata me mydhnin gojen dhe me grisnin rrobat. njeri me mbante fort dhe tjetri po me thithte cicat
pastaj heku pantadhonat dhe perplaste karin ne trupin tim duke qeshur dhe duke par mua qe po qaja nga inati. pastaj pa menduar ai me futi karin ne pidhin tim dhe vazhdoj te me qinte pasi u derdh ne trupin tim.pastaj pa nje qiri shum shum i gjan dhe i gjat dhe ma futi ne pidh me zi e futi, deri sa te fiket po me binte. Ishte hera e par per mua nuk kisha shkuar kurr me nje mashkull dhe skam shkuar nga friga. por ata nuk e lan aty po me qinte me qirin sa me kishte shkyer pidhin. pastaj heku qirin dhe nderuan, tjetri erdhi te me qinte, por ai ma futi ne byth duke u kenaq pa ditur dhimjen time dhe lotet e mi . kur u derdh dhe ky tjetri me leshuan dhe me than se po ti tregoja njeriu do me gjenin ghe do me hicnin koken. dhe un nuk i kam treguar njeriu. SHPRESOJ TE MOS I NDODH ASKUJT JO PA DESHIREN E VET . PO JU THEM SE ESHT NJE TMERR.

Edited by durrsaku - 30/5/2011, 22:47
 
Top
134 replies since 9/12/2009, 13:14   542655 views
  Share