MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS

Reply

Sms puthjesh

« Older   Newer »
view post Posted on 21/5/2009, 20:42           Quote
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!
******

Group:
Administrator
Posts:
5,993
Location:
DURRES

Status:


Te duash eshte te zgjedhesh, te puthesh eshte sigla e zgjedhjes!
-
Mund te harrohet fytyra e te dashurit por asnjehre puthja e tij!
-
Nje puthje krijon nje histori te bukur dashurie, por poezia eben te pafund!
-
Jane te embla fjalet e tua por jane me te embla puthjet qe i vodha buzeve te tua!
-
Eshte me e lehte te japesh nje puthje se sa ta harrosh ate.
-
Qetesia e nje puthje vlen me shume se 1000 fjale
-
Puthjet jane fjale qe nuk genjejne kurre!
-
Puthje te njejta nuk ekzistojne, cdo puthje ka shijen e vet!
-
E cfare eshte nje puthje? Nje sekret i thene ne goje, nje cast te pafund qe ka feshferimen e nje blete midis luleve
-
Do ta dish sa e madhe eshte Puthja ime? Numero dallget
-
puthje e par eshte shum e mir puthje e dyt eshte e mesme puthje e trret esht e vertet
-
kur nuk mund te shijosh shije tjeter dije qe te mungojn puthjet e mijaaa
-
Puthja shume e omel si sheqer me tomel haha palidhje
-
Buzet bejn qe thot zemra
 
PM Web  Top
0 replies since 21/5/2009, 20:42
 
Reply