MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Barcoleta Banale

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 10/3/2009, 13:34     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline




Gra Hipin Ne Avion Per Here Te Pare.

Nga Ankthi Ne Udhetim E Siper Njera Nga Keto Tre Shoqet Nxjerr Te Gjitha Bizhuterite Dhe Diamantet Qe Kishte Dhe I Vendos....

Cfare Ben???? - I Thone Shoqet

Edhe Kjo I Pergjigjet:
Po Sikur Te Bjeri Avioni Dhe Te Shpetoj Une....kur Te Vijne Zjarrfikesit Do Shpetojne Te Paren Ate Qe Eshte Me E Pasur Dhe Do Te Vijne Tek Mua.

Wow, Habiten Shoqet.

Pas Nje Cope Udhetimi Shoqia E Dyte Cohet Dhe Heq Bluzen Dhe Sutjenat Dhe Nxjerr Ate Gjoksin Numer 7 Natyral Dhe Te Shkelqyer Qe Kishte Dhe Ulet Prape.

Cfare Bene E Pyesin Shoqet.

Epo Ja Thote:
- Te Gjithe Zjarrfikesit Jane Beqar Dhe Do Shikojne Kush Eshte Me Sexy Dhe Me E Disponueshme Dhe Me E Gatshme Per Te Bere Sex Dhe Do Te Me Marrin Mua Te Paren..

Wow I Thone Shoqet......ide Shume Origjinale:-)

Serisht Pas Nje Coper Udhetimi Shoqia E Fundit Ngrihet Ne Kembe Dhe Zhvishet E Gjitha Dhe Nxjerr Ne Pah Ate Trup Hyjnor Qe Kishte.....

I Kthehet Shoqja E Dyte........

Ti Moj Qelbesire!!! Sa Do Qe Te Duash Te Me Vjedhesh Idene Une Jam Gjithmone Me Sexy Se Ty.

Shiko Ca Gjoksi Kam Une.......une Sa Kam Gjoksin Ti Ke Bythet:-)

Moter E Dashur I Thote Shoqja.....ti Mos U Merzit Sepse Une Nuk Te Vodha Idene.

Epo Pse U Zhveshe I Thone Shoqet.
Pa He Na Trego!!

Epo Ja I Pergjigjet Shoqja.:-

Te Gjithe Zjarrefiksat Jane Shume Profesionale Ne Punen E Tyre Dhe Ata Te Gjithe Kerkojne Kutine E Zeze.







*********************************






Kali I Mbretit


Banalenje Mbret Ishte Shume I Apasionuar Pas Kuajve.
Dhe Kishte Nje Kal Qe E Donte Me Shume Se Cdo Gje Tjeter Ne Bote..
Njehere Ky Kali Ketu U Merzit Dhe Nuk Ishte Me Aq I Gjalle Si Ne Fillim.
U Merzit Dhe Mbreti Dhe Nxjerr Lajmerim Ne Te Gjithe Vatanet E Tija Qe Kush Do Ti Bente Kalin Te Qeshte Do Ti Jepte Gjysmen E Pasurise.

Behet Rradha Me Kilometra.

Ne Fund Te Dites Kalon Nje Xhaje Dhe Pyet Rojet.
Ca Ka Ndodhur Ketu.
Ik E Xhaje Se Eshte Pune Burrash Ketu.
Ne Ate Moment Shikon Mbreti Rojen Dhe Vete I Pret Koken.....me Uli Nje Mundesi Me Shume Tha
Hajde Xhaje Se Dhe Ti Mbase Je Mundesia E Fundit

Pasi I Shpjegoj Xhaja I Thote Mbertit

Une Punoj Vetem...

Me Trego Ku Eshte Kali


Futet Xhaja Aty Dhe Pas 3 Minutave Fillon Kali Duke Qeshur Sa Nuk Pushonte.

Nejse, Mbreti I Jep Pasurine Dhe Jeta Vazhdon.

Pas Disa Kohe Plaku Shikon Lajmerime Qe Mbreti Kerkon Xhajen Qe T'a Ktheje Kalin Ashtu Si Ishte Me Perpara Se Kali Nuk Pushonte Se Qeshuri Dhe Po I Vinte Ne Maje Te Hundes:-)

Kthehet Xhaja Ke Mbreti Dhe Perseri Te Njejten Gje.......

Punoj Vetem Une I Thote..

Futet Brenda Me Kalin Dhe Pas 1 Min Kalit Iu Varen Buzet Nga Deshperimi...

Mire I Thote Mbreti
Te Dhashe 3/4 E Pasurise Dhe E Meritoj Ta Di Si Behet...

E Thjeshte I Thote Xhaja....

Per Ta Bere Per Te Qeshur, Hyra Brenda Dhe I Thashe Kalit..

Une E Kam Karin Me Te Madh Se Te Tendin....

Edhe Kali Filloj Duke Qeshur....

Po Per Ta Kthyer Si Isthe I Thote Mbreti,,,, Si E Bere?????

Edited by durrsaku - 16/3/2009, 21:24
 
Top
leonn
view post Posted on 10/3/2009, 13:36     +1   -1




lodra


BANALENje femije shqiptar ne plazh ,shikonte moshataret e tij qe luanin me lloj lloj lodrash.
Vendos e i thote te atit.
- Babi me bli lodra si shoket.
- S'kam lek , me ler rehat.
- O ba , po me cfare te loz une ?
- Gjej ndonje gje te rastit .
- Te rastit , ketu , vec te kap koqet e tua e te loz.
- E O MIR KAPI KOKEN E LOZ PO MOS IK ME LARG SE DY CADRA ME MATANE SE PASTAJ NUK ME ARRIN .
 
Top
view post Posted on 10/3/2009, 13:36     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


nuk ja di emrin

ish kon ni gru edhe ska dal kurr edhe i ka ra rasti me dal nihere edhe e ka ndi kari piqka koqja edhe ka shku ne shpi e ka vet baben e et babo sha do me thon kari kimja piqka tablla koqja syzet edhe u martu motra vet edhe e ka pa ne tavolin kimen ne tabell edhe i ka thon asaj motres oj moter te ra kari ne piqk ooo mos foli meri hajt se ti bi koqet e babes ma mir i shef
 
Top
leonn
view post Posted on 10/3/2009, 13:37     +1   -1




Dy memece kishin paguar nja dy prostituta per sex. Por ne nje moment kujtohet njeri qe skishin prezervativa. Njeri i thote shokut me xheste shko tek farmacia dhe ble prezervativa. Por ky i thote si tia shpjegoj farmacistit. Dhe tjetri i shpjegon,
-Nxirr leket dhe penisin dhe ai do e kuptoj se cfare kerkon. Pas pak del memeci nga farmacia.
-I more, e pyet shoku
-JO
-Pse
-Sepse une i nxorra leket dhe penisin, dhe ai gjithashtu nxorri penisin, e kishte me te madh dhe mi mori leket



*-*********************************************





BANALEDy shoke bejne plane qe te shkojne ne bordello. Njeri nga keta ishte i martuar. Ne bordello hyne i pari ky i martuari mbaron pune edhe del. Shoku e pyet:
-He re si ishte
-Me mire kisha q.. gruan time
Pastaj futet tjetri dhe per 5 min del nga bordelloja, shoku e pyet"
-Si ishte
-Me mire kisha q... gruan tende




******************************




BANALEShkon nje bure tek dentisti edhe ulet ne karrike e behet gati per proceduren. Vjen dentist dhe fillon ta kontrolloje. Pastaj e pyet pacientin:
"Ia paske futur me llape gruas sot he?.."
Pergjigjet ky i habitur:
"Nga e ke marre vesh zoti dentist?"
I thote dentisti:
"Ke mut ne mjeker prandaj!!
 
Top
view post Posted on 10/3/2009, 13:37     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Nje prostitute deshte te martohej me nje te pasur por kishte problemin e ndershmerise.
Ajo pyeti te jemen se si te bente dhe e jema i thote qe kur te bente sex te vinte nje kumbull ke vendi...
Prostituta beri si i tha e jema, e futi kumbullen ke vendi.
Te nesermen i sho*** i kenaqur ngaqe e kishte gjetur gruan te ndershme..shikon nje kumbull ne tavoline, e fut ne goje dhe e ha.
Ajo e frikesuar vrapon tek e jema dhe i thote qe i shoqi e hengri kumbullen.
E jema duke qeshur i thote:Ah moj bije e mamit,yt ate ka ngrene dardhen!


*****************************

Ishte nje burre edhe kishte nje papagall i cili ishte teper llafazan dhe te cillin e mabnte ne banjo qe mos te bente zhurme shume. Nje dite tek p[o rruhej ky burri fillon papagalli qe ti thonte 'Ruaju se do prihesh ruaju ruaju ruaju derisa e merztit ket burrin dhe ai e merr dhe e fut ne koshin e banjos(aty ku bejme cicin) dhe i mbyll kapakun.Pas disa oresh vete gruaja e ketij burri per te kryer nevojen dhe hap kapakune koshit dhe ul te mbathurat dhe ulet ne kosh dhe degjohet nje ze nga koshi:"EDHE U PREVE EDHE NUK U RRUAJTE DHE MOS ME THUAJ SE NUK TE PARALAJMEROVA":

*******************************

Motumbo ishte nje afrikan i zi i ardhur ne Tirane nga pak kohe, Meri, ishte nje vajze e larte e shoqerise Tiranase, e gjate, e bukur e me shije te rafinuara. Te dy keto ishin njohur ne tregun e cameve, ku Motumbo shiste syze dielli. E te dy ishin dashuruar me shikim te pare. S'ka gje me te bukur se dashuria apo jo...
Meri ishte aq shume e dashuruar, sa ia prezantoi Motumbon te babait te saj. Babai i Merit, nje fisnik e nje biznesmen i larte ne shoqerine e Tiranes, nuk donte kurre bashkimin e tyre, e po perpiqej qe t'i ndante, e i erdhi nje ide: Qe Motumbo te martohej me Merin, duhet te studionte MBA-Harward

Motumbo atehere shkoi ne MBA, studioi si i cmendur, e brenda 6 muajsh arriti te merrte diplomen e cmuar

Motumbo do Meri, Motumbo studioi

Babai i Merit, i habitur nga kjo arritje e Motumbos, i vuri nje kusht akoma me te veshtire:

Te fitoje brenda nje muaji 1 milion dollare

Fale pervojes qe fitoi ne MBA, Motumbo shkoi ne Wall-Street, punoi si i cmendur cdo dite e cdo nate, e brenda 1 muaji arriti te fitonte shumen e kerkuar:
 
Top
leonn
view post Posted on 10/3/2009, 13:37     +1   -1




NE fakultetin e Mjekesise, po behej ora e biologjise, e po flitej per spermen...
Profesori po thoshte se sperma permban glukoze, pra eshte e embel. Hidhet nje goce nga fundi i bankes: Me fal presor, por sperma ka shije te hidhur, pse thoni qe permban glukoze?
Profesori e sheh, e i pergjigjet: Vajze e mbare, gjendrat e shijimit gjenden ne gjuhe, e jo ne gryke...


*******************************************

Nje dite kishin provim praktin ne lenden e seksologjise. Hyn presori ne klase, e shkon te banka e pare, e sheh nje cift, qe po benin seks. I sheh e i thote: Mire mire, jo keq, por mund te behej edhe me mire, pra per sot po ju jap noten 8.
Kalon te banka e dyte, e sheh nje djale me 2 vajza. I afrohet, i sheh e i thote: Mire mire, jo keq, mund te kishte edhe permiresime, po ju jap noten 9. Kalon te banka e trete, e ca te shohe... nje grup djem e vajzash qe po benin orgji. I kenaqur i afrohet e i pergezon: Shume mire, ju paskeni qene te vemendshem ne leskionet e mia, bravo ju qofte, meritoni noten 10.
Papritur, hedh syte nga banka e fundit, e sheh nje cun, qe po i binte me dore fort fare. Po ti mer, i thote presori, ca dreqin je tu bo ashtu?
Studenti i pergjigjet:
Profesor, per nje cope 5 kam ardhe...


***********************************************

LETER DASHURIJE. E dashura ime, te dua ma shume se fjalet mund te thojne.
Per ty do te ngjitem ne malet me te larta te botes, do kaloj oqeanin atlantik me not, do shkoje ne hane per ty. Te dua. P.SH. Te djelen do vi te takoj, nqofse nuk bjen shi.
 
Top
view post Posted on 10/3/2009, 13:38     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Nje cun dhe nje goce po rrinin bashke dhe vajza gjith kuriozitet i thote cunit:
Vajza: Ej po ju cunat ca thoni kur kalojme ne rruge zakonisht...?
Cuni: themi - ej ej shife ca p*** ajo qe po kalon -
Ndersa cuni gjith kuriozitet i thote goces:
Cuni: Ca thoni ju gocet kur kalojme ne rruges...?
Vajza: Themi - ej ej vajza shife ca k*** qe po kalon.......



******************************************



Nje gay shkon ne nje sallameri, e i thote shitesit t'i beje nje kile sallam.
Shitesi e pyet: A ta pres me feta te holla?
Ai i pergjigjet: pse te ca u bo betha jeme makine juke box?



*****************************************


Nje dite Beni shkon te pyeste mamin.
-Mami, mami te te pyes per di?ka.
- Po pyet.
- O mami a bejne femi vajzat e vogla?
- Jo mi t'keqen mami, po eshte turp.
- Me fal mami.
Beni del jasht dhe therret shoket:
- O ?una, o ?una hajde ta bejme prap ate lojen.


***************************************


po e them edheu ne nje
kjo asht e vertete ee nje burrr ishte shum sherr shum ii mrapshte me tana te keqijat
me gjithkend u rrahte hyte ne sherr po nje dite e kapin kete burrin dhe e djegun te gjall tash kur e moren vesh shoket e tij se e kan djegur te gjadh kan thene po se tash po e merr dreci e kena dit po se e don edhe te bjekur kyt nuk e kena dit
 
Top
leonn
view post Posted on 10/3/2009, 13:38     +1   -1




ne nje club nje klient pinte gjithmone vere te kuqe.
baristi qe ishte gay po dashurohej me kete tip. nje dite i thote: nese pranon te pish vere te bardhe ta ofroj une. klienti pranon por perfundon i dehur keshtu qe baristi perfiton nga rasti dhe ben sex me te e pastaj e shpie ne shtepine e tij per te mos dyshuar. po e njejta histori dhe te nesermen. diten e trete me te hyre ne bar baristi i thote: vere te bardhe gratis?! jo. pergjigjet klienti. perse?- pyet baristi. klienti- jo se qysh se kam filluar me pi vere te bardhe ka filluar me me djeg bytha.



***********************************


DY PUNETORE TE KOOPERATIVES PO BISEDONIN MIDIS TYRE . I PARI : " PO TE TE JAP 100 LEK(NE ATE KOHE DITA E PUNES) I BIE ME DORE KETU KU JE? I DYTI" PO MER VEME BAST DHE PO NUK IRASHE TE JAP UNE 100 LEK" DHE KESHTU VENE BAST DHE FILLON TI BIE ME DORE PERSONI NUMER DY. KUR FILLON TE ARRIJE AFER ORGAZMES E RRIT RITMIN E DORES DHE KY TJETRI THOTE " JO TANI DUA TA PRISH BASTIN , NUK TE JAP ME LEK. I PERGJIGJET KY TJETRI" NE DAAAAAAC ME JEEEEEP NE DAAAAAAC MOS ME JEEEEEP , UNE I KAAAAAM QIREEEEEE NEEEENEEEEN NUUUUUK NDAAAALEEEEM ME TANI.


*********************************************



toni- na i mori kot njato 20euro kjo kurva e karit se nuk dika me Alt! hi?, ma mire qin gruaja jeme.
fredi - mire po thua se ma mire qin gruaja jote.
 
Top
view post Posted on 10/3/2009, 13:38     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ne nje fshat dy shok Gjeloshi me Tomen po kalonin afer varrezave kur shohin nje grua te veje qe renkonte prane varrit te te shoqit...Toma qe ndjen keqardhje per gruan e ve thote: e Gjora qe kur i vdic burri nuk ben gje tjeter vec i lutet Zotit qe ta marre edhe ate, e nuk pranon me te martohet...
-Cudi -thote Gjelosh-un ve bast se e q* qe tani
-Jo ore se eshte gru e ndershme,po po ja rrite te jap dy qete e mi
Afohet Gjeloshi afer gruas dhe perkulet mbi varrin afer duke u ankuar,gruaje e sheh dhe e pyet se kush i kishte vdekur
-gruaja i ziu un-thote gjeloshi
_Po nga se
-Po ja po benim dashuri e un e q* aq fort sa vdic e shkreta
-vertete edhe un dua te vdes
-nese do un te q* se me vjen qynah per ty
-po aman se nuk duroj me te rri pa burrin tim ,shkojme poshte qinarit
Siper ne qinar ishte Toma qe po shikonte e ndersa kto te dy po e benin gruaja bertet -"O dil o shpirti i zi "
-Toma: -Me det per qet e mi se nuk del shpirti tu u q*


***********************************



looool breshka

nje tjeter nga un:

Ne mirdit.
Dy cuna vejn bast se do qijn nje plake qe shkonte me dele aty ne fshat. Pasi vejn bast i afrohet plakes ky qe kishte vene bast qe do ta qinte:
Djali: o pren afrou i her qetu se kam i fjal
Plaka: Hik er qen hik
Djali: po hec ... do me te ferku pak...
Plaka: hik er hik er QEN
.......pas 5 min tu i than kjo plaka "hik er qen hik er qen"...nigjohet ne ferre..

Plaka: ooohh qeni i nans...


***********************************


nje bari po masturbohej.
nje plake e sheh dhe i thotere i paftyre ?a ban ashtu.
bariu i pergjigjet- ik more gjyshe se te qiva.
perve? se masturbohesh ti qenke dhe genjeshtar thote plaka duke u ferkuar e duke lepire buzet.
 
Top
leonn
view post Posted on 10/3/2009, 13:39     +1   -1




nje djali 14 vje? i ?ohet **r* per here te pare dhe po shqetesohej.
shkon tek babai dhe i thote duke i treguar k***n-baba ?fare po me ndodh keshtu
babai-nuk ke gje more bir
ai i pa bindur nga fjalet e te atit pyet mamane-mama ?po me ndodh keshtu?
mamaja-nuk ke gje more bir, mos u shqeteso!
djali i pabindur dhe nga fjalet e mamase shkon tek doktoresha,hyn brenda e pas nje gjysem ore del i kenaqur. shkon ne shtepi dhe u thote prinderve:-ne e dija qe isha i semure.
pse bir thua keshtu-pyesin ata.
sepse-pergjigjet ai- dotoresha thithi per gjysem ore per te hequr helmin qe e kishte fryre.


***********************************


Shkon nje Shqiptar ne Paris me pushime i lodhur nga puna per nje vit te tere.
Merr nje dhom ne nje prej Hoteleve me Luksoze dhe vendos kur mberrin te fleje cfare ore pastaj te dale per shetitije Turistike.. sa vendos koken ne jastek pas dushit degjon nje viu-viu-viu Violine.Shum i nxehur dhe del i bie deres andej nga vinte zhurma hap deren dhe sheh njerin qe i binte violines. Ej ti i therret kam paguar gjithato para per tu qetesuar ketu kurse ti na merzit me ate Vilolin. Me fal i kthehet ky po neser kam prova dhe ma bej hallall per sot.
Pa cpa ky Shqiptari dhe doli xhiro ate dite mirepo neser e pasnesmen po i njejti avas.
U shty sot ja ben ky violinisti sot kam prova neser kam Koncert.
Diten e 3 po priste violinisti ti bertiste Shqiptari po hic.
Po cpa ky vajti te dhoma Shqiptarit te shihej cbehej dhe shqiptari po i binte me dore.
I Habitur violinisti "ej cben mor ti"
Shqiptari po ja sot kam prova neser do te q* r*bt


*********************************************


Djali i vogel futet ne kuzhine edhe gjen babain me mamane duke bere seks. I habitur pyet te atin:

"O ba ca po i ben mamit ti?"

Ky i ndodhur ngushte i thote:

"Po e ndeshkoj mamin se theu nja dy pjata!"

Djali largohet me vrap, shkon ne dhomen tjeter te vellezerit e tij dhe u thote:

"Kini kujdes se mos thyeni ndonje pjate se do t'ju q* babai!"
 
Top
view post Posted on 10/3/2009, 13:39     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ishin dy shoke ushtrie shume te ngushte nje Dibran tjetri Korcar( ky korcari quhej Zabit).Pas tre muajsh qe mbarojne ushtrine ketij dibranit i dergojne fjale qe kishte vdek shoku i tij zabiti.Niset dibrani dhe shkon ne mort por ngaqe si kishte bo vaki me para raste te tilla ne jug nuk dinte shprehjet e jugoreve gjate nje rasti vdekeje.Dhe mundohet te degjoje te tjeret qe te kopjonte tek ta.
Korcaret benin booooo ne p*dh te semes vdiq zabiti si ore vdiq zabiti ne p*dh te semes?? boobboo ne pi*dh te semes vdiq djaloshi vdiq zabiti ne *** te semes
Dibrani pasi degjoji keta shkundi kafene nxori leket dhe tha n'P*dh* t'samss i qofte Zabitit


*******************************



Nje here ishte nje vajze e cila ishte 16 vjec dhe per mos tu q*** babi i saj e kishte mbyll mrena qysh se kishte lind dhe kur u ba 16 vjece doli jashte ajo edhe zuri shoqe nje vajze ne lagje e cila ishte shume kurve. Nejse dolen gjiro ata te dyja bashke edhe thote ajo curva ksaj: " a shkojme e qihena?" , kjo se dinte cka don me than me u q* edhe i thote pirt se tash po pys baben e po kje gja shkojme neser. Shkon ne darke kjo shpi edhe i thote te jatit : O babe a qihena bashke ? E kap i jati ket vajzen edhe e rreh edhe i tun edhe i thote kjo eshte e qimja ndac me e dite. bahet 20 vjec kjo vajza edhe martohet. Naten e pare te marteses bien me fjete edhe i thote burri ksaj ;" hajde afrou te qihena" .Apapapapapapapapapapa o thot kjo vajza . Me ka q* i her baba edhe me ka dhimt fort edhe nuk qihem ma ne jete teme . E mire i thote i shoqi hajde "qepim" pra meqe nuk don me u q*. E kap i shoqi edhe ja fut mrena edhe fillon tu e "QEP" edhe ksaj filloi ti pelqeje dhe pasi ja beri 5 here u ndalu i shoqi sepse edhe u lodh e edhe ja nxjerr jashte. Pse u ndalove i thote e shoqja? Po ja i thotei shoqi mbaroi fija e penit edhe nukmund te qep ma per sot. Ja fut doren shoqja re rraqet edhe ja prek edhe i thot :" Pse rren mor burre ,ktu paske hala dy "lemsha"akoma pa fillu edhe thu se te kan maru"

 
Top
leonn
view post Posted on 10/3/2009, 13:39     +1   -1




BLEDI nje djal trim 17 vje?ar jotonte ne tirane edhe baba i vet i thote
bledi neser vijne gjyshi e gjyshja per vizite po e kena shpin e vogel edhe kane me fjet ne dhom tane e i flej ne guzhin .Po i thote bledi nejse vine gjyshi e gjyshja ehane buke e shkojne me fjet .Ka ora 3 e mjesit ?ohet bledi me ba shurren e nigjon zhurme ne dhomen e babs e te nans e hap deren e shep babin tuj ja q* nanen.
Ka ora 4 ?ohet baba i bledit me ba shurren kur nigjon ne dhomen e e bledit zhurme e hap deren e ?a me pa shef baben e vet lidhun kamsh e dursh e she te birin maja nans e i thote .Bledi pa? faqen e zez ?a je ka i ban nans gjushes tane.i thote bledi
O BAB KUSH MA q*n NANEN EDHE UN JA q* NANEN




*******************************


pas nje bebati politik midis berishes dhe mediut vendosin te shkojne ne nje pub dhe ndersa po pinin para tyre shfaqet nje vajze lakuriq duke bere striptize dhe ne njeren kofshe kishte bere tatuazh berishen dhe ne tjetren mediun ore e pyet ky i fundit ne ato tatuazhe jemi ne po thote berisha kam kohe qe e kam vene re por nuk po kuptoj ai ne mes mos eshte gje nanoooooooooo


**************************


Njani kishte nje papagall po fliste shume fjale te pista, nje dite kthehet burri nga puna dhe i thote gruaja i thote qe duhet ta heqim kete papagall sespe edhe sot kisha njerez tek shtepia dhe tha shume fjale pista, ok i thote burri dhe per mos ta mbytur thote po shkoj te aeroporti dhe atje ka turista dhe ndoshta ndonje e merr,shkon atje dhe tek i huaji i pare qe takon ja jep papagallin,hypin ne avion dhe nisin fluturimin, dhe aty kalon kamarierja dhe i thote papagalli kamarieres ej ti kurve ma bjer i biskote se ti q*** ropt, hajt thote kamarierja papagall po ja bjen 1, kalon parpe pas pak kamarirerja dhe prap papagalli it thote ej ti bythq**e ma bjer do uje si ta q*** motren, edhe kete here ja pruni ujin kamarierja, po aty afer rrinte nje plak dhe e pa qe kamarierja ja pruni dy here papagallit, dhe thote po i them edhe une nje here kamajeres, dhe therret plaku kamarieren ej ti putane ma bjer nje wisky se te q*** ne p***, kamarierja e neverikosun shkon te kapiteni dhe i thote qe ne bord jane nje papagall dhe nje plak qe po me ofendojne, kapiteni i thote shkoni dhe hidheni nga dritarja te dy, shkojne edhe i hedhin nga dritarja, papagalli duke kenduar dhe plaku duke bertitur ndiihme ndihme, e pyet papagalli plakun ca ke qe bertet , plaku i thote kam frike nuk di te fluturoj, dhe papagalli ja kthen po ti more rrot,k***t edhe sdin me fluturua dhe flet fjale te te pista ne aviaon
 
Top
view post Posted on 10/3/2009, 13:40     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


kjo ngjarje thone qe ka ndodhur me te vertete ne tirane.

Nje cuni ne shkolle te mesme i pelqente nje vajze shume, rrinte te gjithe diten mbrapa dhe e ngacmonte, e ftonte per kafe por ajo nuk pranonte, deri sa nje dite vajzes ju mbush mendja qe te dilte per kafe me ate cunin.
lene takimin per pasdite, djali dhe shkon ne shtepi dhe i kerkon te babes 5 mije leke, per kafet, ja jep baba 5 mije lekshin dhe djali niset me ike, dhe takohen, cuni shume i emocionuar dhe i gezuar qe i kishte pranuar, i thote qe te cili klub shkojme te pine nje kafe, dhe vendosin te shkojne ne nje klub aty afer, shkojne ne klub, sapo ulen ne tavoline, menjehere vjen kamarieri, shume xhentil dhe i pyet se cfare do marrin.cuni per respekt i thote vajzes porosit ti perpara,
-dhe vajza i thote kamarierit per mua sjell,
1 kafe makiato, 1 uje te gazuar, 1 redbull, dhe 1 marlboro te bardhe. -asgje tjeter, tashi per tashi, faleminderit.
-kamarieri kthehet nga cuni dhe i thote po per ju zoteri.
per mua , per mua bjer nje hu (dru) tja q*** ropt ta thej brish ket shkerllate, se une vetem 5 mije leke kam ne xhep.


************************************


dialekti.

nje malesor i thyer ne moshe, nga fshatrat e lezhes me tradite,kanu e bajrak, punonte ne 1992-93 ne la?.
ne mesdite doli te bleje byreke per te ngrene.
shkon ne byrektore dhe po shikonte shitesin nderkohe qe gatuante por nuk e trazonte.
shitesi i afrohet dhe i thote: zoteri! doni byreke?
fshatari e pyet:ma ?'ka jane?
shitesi: me djath. e doni?
fshatari jo.
shitesi:atehere ?fare doni?
fshatari e shikon i zhgenjyer dhe i thote:jo, jo pai thate.
shitesi e shikon i habitur dhe i thote: me vjen keq por "pai thate" nuk kena.


per ata qe nuk e kuptuan" pai thate" do te thote mbaj thate.
 
Top
leonn
view post Posted on 10/3/2009, 13:40     +1   -1




efa martohet dy her sepse gruja e par i kishte vdek e mer nje goc te re 25 vjece dhe tefa 45 vje mirpo tefa del ne pjatc ca cuna e shohin tefen dhe filluan te flisnin me njeri tjhetrin me te madhe ne menyr qe tefa ti nigjonte citojn qunat tef palushi me nuse te re pak per veti e shum per ne mirpo tefa i nigjoj mir dhe ndalon e u pergji o mor ju quna te ri kur ka ken tefa i rri nanat mP*dh* ia u ka pas q*r pra ju jeni fmia mi e njerken tuaj nuk keni se si me ee..............''''''''''''



********************************


dy vete duke plotesuar nje fjalekryq...

thote i pari: organi gjenital i femres, hmmmmmm, dhe mendohet...

- sa germa ka? - pyet i dyti

- 4, - pergjigjet i pari...

- horizontalisht apo vertikalisht? - pyet perseri i dyti...

- horizontalisht... - pergjigjet i pari...

- ok e gjeta plako, thote i dyti... eshte goja
 
Top
view post Posted on 7/6/2009, 22:26     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


permbi varrin e nje kurve ishte ulur nje kurvar,
ishte ulur dhe po rrinte dhe me dore po i binte
ishte ulur ai qyqar kujtonte dashurine e par
papritur degjoi nje ze
ishte kurva çka i tha
nese ti je nje kurvar mos rri por hape varrin e me çi
kurvari hapi varrin po çte shihte nje tjeter kurven po e çinte

pa e çpa mbylli varrin dhe pastaj tha vari k.a.r.i.n !!
 
Top
54 replies since 10/3/2009, 13:34   42074 views
  Share