MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 26/5/2013, 20:25     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Nuk esht faji im qe te kam takuar
por cfare ti bej zemres qe te ka dashuruar
nuk kam asnje faj qe te mendoj
zemren time te shkret s’mundem ta ndaloj
 
Top
Musli Gashi
view post Posted on 24/10/2013, 21:34     +1   -1




T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt
Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit
Nje zemer e pata dhe ate ta fala
Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve
Me fjal me the te dua
Me zemer me the sje per mua

Dua te shkoj
Dua te harroj
Por dije nje gje
Qe gjith te perkujtoj

———–

Ne thellsine e zemres time
eshte vendos nje emer
Pergjithmone kete emer
do ta mbaj ne zemer

——————

Lumturine kerkova por une nuk e gjeta,
Idealen ma dhurove ti vet por kurre nuk u zbeha,
Dashurine per ty e ruajta ne fshehtesi,
Por i kam treguar dikujt dhe ti mire e di,

Sa here ti me vjen prane meje,
Une bie ne mendime sepse ti je ilaqi i zemres sime

———-

Dashuria u jep mend
Ayre që s'kanë
Ndërsa u merr mend
Atyre që kanë

——————

Ne te kumanoves e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpyrt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e kumanovares eshte shume shtrenjt

———-

Nenaten e qete
ne gjumin e lete
kur me kujtohesh
ti nuke mundem me fjet

——————

Pse mkriove perendi qe te vuj per dashuri
Pse me lindi nena ime qe te jam me shum kujtime,
Oh kjo jete sa e shkret un pa ty vetun me ndejt.

Rruget jan te gjata
Netet jane pa fund
Qendroj larg teje e ste gjej askund,
Eja ti pran meje mos me le ne vetmi
Lejoma te puthi njeher dhe t'a largoj ket merzi.

———-

Njeriu pa dashuri si nena pa femije
Buza e pa puthur si lulja e keputur
Zemra ne vetmi si bora u shkri…

—————

E pranoj se jam fajtor qe ty zemren ta kam thy
E pranoj se kam gabuar qe ty shpinen ta kam kthy
E pranoj se zemra jote dhimbjet nuk i meriton
E pranoj se n'jeten time me mungon me mungon
Jo s'te harroj kurre s'mundem ty t'mos dashuroj

———————-

E mallkoj diten qe te pash.
E mallkoj shiqimin qe ta dhash.
E mallkoj buzqeshjen qe ta dhurova.
E mallkoj veten qe ne ty u dashurova.

———–

do te behem zog
e ti se do te me njohesh
do te vi ne dasem
kur ti te martohesh
do ti bi daulles
per lamtumiren tuaj
kurse une i mjeri vetem,
vuaj dhe vuaj

te deshiroj
fat ne jet
nje trup me shendet
ne shtepi harmoni
dhe dashuri pa kufi

——————

Ore djal ore djal
po ti tham nja dy tri fjale
sie ke nis hiq mire s eki
po veq vazhdo se vete e di

kur te lodhesh nga kjo loj
mos mendo t'kthehesh perser
s edhe une do di te jetoj
ta bej jeten sikur ti….!!

————

zemra zemres
i bon lutje
dashuria e par
fillon me Puthje
zemra e femres
esht hotel
kush don hin
e kush don del
po zemra e mashllit
esht si gur kush hin
brenda nuk del kurr

———————-

Nuk jam poet,
të shkruaj poezi
Por fjalën të dua,
E shkruaj vetëm për ty
Bilbili në degë
Sa bukur këndon
Ti puthsha buzët
Ti që e lexon

————

Sikur lulja pa arome
sikur perla pa shkelqim
ashtu do ngelem une
n,q,s ti nuk je shpirti im

—————–

Dashuria fillon me nje shikim,
vazhdon me nje buzeqeshje,
zmadhohet me nje puthje,
dhe perfundon me dy pika lot.

——–

Zemra lengon
vajtimi shpejton
dashurinë e parë
do ta kujtoj edhe në varrë.
Do te bëhem shkrumb e hi
do te tretem nga një dashuri
zemra me thot të dua
pse me ben kaq shumë të vuaj?

Gjithmone kan thënë
nga urrejtja e tepert
shfaqet ndjenja e dashurise
dhe shfaqet ne horizont.

————-

Eh ta dish sa shume te dua
do te rrije veq me mua,
dua ti ndjej buzet e tua,
dhe fjalet qe vetem ti mi thua.

———

Une dhe ti
ti dhe une
me nje fjal te
DUA SHUM

————–

Kujt i thua lule
kujt i thua hen
kujt i thu princeshë
si mu ke then
A te duket njejte
kur e perqafon
athu nje qast ndalohesh
mbyll syte e më kujton..!
Athu te rren mendja
me kerkon ne shpi
po vendi im eshte bosh
une mungoj te ti..!!
 
Top
floryy
view post Posted on 18/12/2013, 08:49     +1   -1




Vertet prekese keto letra :-\ :'(
 
Top
view post Posted on 2/1/2014, 22:51     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Te shoh dhe mendoj
C'fare mund te jap per nje puthje tenden
Syt e mi ndjekin te tute ne cdo levizje me te vogel...
Trupi yt eshte me i bukur se cdo sklupture e gdhendur...
Me duket sikur njerzit kuptojn deshiren e zjarrte qe vlon per ty.
Do te shisja edhe shpirtin djallit vetem ti shijoja:edhe nje here te vetme,embelsiren e buzeve
tua.
Dua te dashuroj me pasionin tim me te madh,te jetoj ne avantur,te vdes duke puthur,te digjem
duke ndjere,te dehem nga afshi,do te hyj ne shpirt te shpirtit te shkrihem nga Dashuria,te kaloj
ne nje bote tjeter,ku do te ngopem me arom epshi,dhe te ringjallem nga dhimbja....
Me pervelon deshira....
mallkoj lotet qe rrjedhin mbi faqe
e nuk arrijne dot te shuajne kete zjarr
qe as ferri nuk do e krijonte.
 
Top
matildamoj
view post Posted on 12/1/2014, 21:26     +1   -1




Dua të jem engjulli yt

Nuk e di ç`më shtyri të të shkruaj në këtë natë të gjatë. Nuk jam poete,por më beso se këto fjalë nuk dalin nga koka ime,por nga zemra.Dalin nga thellësia e zemrës,aty ku je vendosur edhe ti.Po të shkruaj,se më mungon sonte ashtu sikur i mungojnë detit valët,si qiellit yjet,si syrit loti.....

Më beso se të dua shumë.Më beso se ti dhe vetem ti sundon në zemrën time.Ti je ai për të cilën kam pritur gjatë,pa ty jamë gjysmë.Do të jap gjithëçka dhe do të heq dorë nga gjithëçka për ty,nga vetja ime dhe nga gjithëçka që zotëroj. Do të jetoj vetem për ty.Do të pres,pa marr parasysh sa.Gjithëmonë do të tregohem e duruar ndaj teje.Kurrë nuk do të detyroj për ndonjë gjë,as edhe me fjalë.

Dua të te udhezoj ty,te te mbrojë dhe të ruaj nga çdo e keqe.Dua të ndajë me ty mendimet e mia,zemrën,trupin dhe gjithëçka që kam.Jam e gatshme të të ndegjoj gjithëçka që ke për të thënë.Nuk dua që të ndermarr ,as edhe të vdes pa bekimin tënd.....
 
Top
view post Posted on 20/1/2014, 00:29     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


une per ty thaj detin
une per ty bej rremuj gjthe qytetin
ndersa ti per mua?!
nuk me thua as te dua........... merzitje
 
Top
jeta berishaj
view post Posted on 12/4/2014, 05:55     +1   -1




sikur dy tre pojne pes neser ka nevoj per ty te vdes

te desha si syt e mi ti kuke kantradhta se une se kam di me thua te dua me te vertet se ti paf ka tjetin se mu me l ete vdes

a bate deshi si ku me ik se te dua ti se ke dit me thuaj se i ke tjter se dashuri e vjete

kuri dashurosh ulo dhe mendo i tha te verteta edh mos gabo si je aje qe je ka mendon si je je kanjeta jem qaq se je ka shkon

neser ke sy shiko neser ke vesh degjojm neser ke shpirt me shpito neser ke zemer me dashuro
 
Top
ola1
view post Posted on 5/6/2014, 14:24     +1   -1




te dua

te dua robert je jeta ime

POEZI PER DY TE DASHURUARIT
 
Top
ola1
view post Posted on 5/6/2014, 14:59     +1   -1




:D vajza ishte e re ne lagje.kur shkoi ne klase te gjashte djali i propozoi vajzes per tu lidhur,por vajza krejt e emocionuar thote:jo nuk pranoj te lidhem me ty.pse!?ia pret djali.por jo sepse po u lidha une me ty do ta mare vesh e gjith shkolla prandaj nuk pranoj te lidhem me ty.por une te dua ty e ti nuk pranon te lidhesh me mua :woot: ede une te dua ty.pastaj djali nxjerr nje unaze dhe i thote:pranon te lidhesh me mua?po pranoj te lidhem me ty i thote vajza.per to ishte casti me i bukur ne jet>kur ikin ne shtepi ata shikohen tek lagjja e tyre dhe bejne sikur midis tyre s'kishte ndodhur asgje.kishte 4 vjet qe vajza ishte ne ate lagje dhe asnjehere s'ia kishin shprehur njeri-tjetrit ndjenjat e tyre.nje dite te shkolla djali e puthi vajzen ne faqe.por nje dite tjeter vajzen te klasa e saj e puthi ne buz.por ato deri tani ato jane lidhur dhe ndare 500 here dhe prap sot ata te dy jane bashke sepae dashuria e tyre nuk u shua kurreeee :P KJO ISHTE HISTORIA E DY TE DASHURUARVE NE KLAS TE 7 NE NJE LAGJE.

zemra ime tash po ik un po te lutem ti mos me harro sepse me te vertete do jemi larg dhe 1 det do te na ndaj por un te kam gjithmon me vete sepse te mbaj ne<3 dhe ne mendjen time te dua shume jeta ime :P
 
Top
Blerona hoti
view post Posted on 21/8/2014, 09:48     +1   -1




:wub: Sa e mir është jeta kur ke pran at për të cilin ke luftuar aq shum je përballur aq shum me shum vështërsi dhe ende ke frik se do ta humbesh perkunder se asnjeri se don humbjen
Po kaq e keqe esht jeta
Por jo e keqe esht me kaq sfida te themi me mir esht kaq e akullt sa edhe ne mes te gezimit e ne mes te lumturis ta ben me dije se sje fitues ta ben me dije qe gjithmon ka vend per frik se do humbesh se ne ket bot gjithsesi je i humbur
I falenderohem zotit qdo moment per dashurin qe kam dhe e lis pa nderprer ta ruaj at dhe ta shumzoj edhe me shum begati tjera
E dua e dua e dua e mendimet e te tjereve nuk me interesojn fare
E dua jeten time por vetem me te ❤&#😘65039;
 
Top
blerta1
view post Posted on 5/12/2014, 15:11     +1   -1




Vetem ti ... <3
para se te njihja ty , un u dorzova nga jeta ime . :( humba shpresat, rash ne tok , gjithqka ishte bere monoton cdo dit me te njejtat gjera , cdo mengjes i njejt, cdo mremje e njejt , cdo her e njejta enderr . Isha lodhur me nga kjo bot , po sikur e kisha 1 shpres po ishte e shum e vogel mei dallhej nga gjith kjo mllefosje e imja per jeten qe un kisha :/ mezi dallhej ajo shpe\res po cudi nuk u shua :( :'(
Ate dite ndryshe nga ditet tjera ti u shfaqe ne jeten time , me more me heqe nga aty ku un isha e futur , me more me ndryshove , me dhe het me dhe fuqi , me dhe aryse per te jetuar, me dhe vullnet per mengjeset e njejta qe i kisha e ti mi ndryshove , per mbremjet dhe per endrren qe ma plotesove je TI .. !
Ti je ai qe me hjeke nga gjith tortturat e jetes . Je ai zemermire , zemergjer, e zemerbut qe nje pjes te zemres ma fale sa per fillim,.... por me von me dhe te teren ma dhe fuqin per tu perballur me cdo gje qe me del perpara qe me merzit dhe me trishton. Me ndihmove qe tmos dorzohem nga JETA dhe te degjova per gjithqka , A DIN PSE ? sepse TEDUA , TE DUA, te dua me shum se cdo gje qe egziston ne kete bot plot genjeshtra me plot gjera te keqija qe ka , Por je ti ai qe me ben ti shoh vetem te mirat e kesaj bote, dhe jam e lumtur me faktin qe un ty te njoha ty, qe hyre ne jeten time qe trokite ne zemren time e\dhe papritur u fute ne te. Por, sme behet von per asgje se e meritove te jesh Ti ai ne zemren time, qe koh me par ishte plot gjemba qe te thumboninn....plot zjarr qe te digjte po , kishte edhe copa akulli qe te ngrinte se gjalli :( :( . Je ti ai qe mi hoqe te gjitha dhe qe zemren ma sherove, ma shendrove prej zemres se lig ne nje zemer plotsisht te re dhe plot dashuri, Dashuri qe ka per ty. Me bere ne mes te ferrit PRINCESH dhe ngadal me hoqe nga ferri me bere te jetoj ne nje keshtjell e mbushur ne cdo kat plot dashuri....
Ti me bere te besoj se un vertet e meritoj kete qe ti ben per mua. Andaj TEDUA, TEDUA deri ne pafundesi se PRINCI i kesaj PRINCESHE je vetem TI .....<3 TEDUA BEJB
BY: blerta H
 
Top
matildamoj
view post Posted on 23/1/2015, 22:02     +1   -1




Me fal qe kurr nuk munda qe ta shpreh dashurin qe kisha per ty me doje dhe te doja... U.largove dhe nuk te pash me kurr tash kuptova qe ishe martuar dhe kishe nje femi.. Kjo esht jeta ndoshta kurr nuk.me kujton mua por dije se cdo dit e me shum te dua edhe pse nuk te kam par afer pes vite cdo dit e nat te kujtoj vetem ty te mendoj.. Edhe un jam martu djalit tim emrin tend ja kam vu. Ndoshta kurr nuk do te shoh por deri sa te vdes do tmendoj vetem ne ty ndoshta je i lumtur me tjetren por shpresoj se nje dit te takoj dua vetem edhe njeher te te shoh
 
Top
view post Posted on 23/1/2015, 22:05     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


ora 4:00 e mengjesit, fiks 4...nuk mund te fle, po degjoj muzike ne radio, dhe te them te drejten te gjitha keto kenge me jane bere hite ne koken time...muzika ne njefare menyre me qeteson...por sonte jam e merzitur, paksa e trishtuar, frikesuar nga vetja ime...s`dua me te vuaj...s`ikur te kisha guxim ti tregoja gjithqka...gjithqka qe nga dita kur u pame e deri tani, se qfare kam filluar te ndjeje per te, te mendoj per te...te enderroj me te...marrezi, mbylle i them vetes, mos enderro kot, kjo nuk mund te quhet shprese, kjo quhet marrezi e zemres time...
Me vije inate se pse e takoje ne kete kohe, pse tani, kishim 3 vite qe studjojme ne te njejtin fakultet por drejtime te ndryshme, dhe ja tani, tani ne takohemi...sa qudi, vertet interesante, se kishim pare njeri tjetrin me pare, apo e kishim pare por se kishim verejtur...une nga ana ime e di se pse se kam verejtur, sepse kam qene e zene duke besuar genjeshtra te nje egoisti te shpellave te Sokratit, kurse ai...ndoshta ishte i zene edhe ai...por se besoj se me ka verejtur ndonjihere sepse heren e pare qe folem me tha: S`te paskam pare me heret ne fakultet... Hey e besoni dashurine ne shikim te pare ju ??? e di se thoni jo, ose mendoni qe jo, ashtu edhe une kam thene...por tani e besoj ose ose mund te them se e takova ate dashuri...prit , ndoshta s`eshte dashuri...por cka dreqin eshte, cka, kur mendoj per te sikur ta kisha njohur nje shekull te tere, edhe pse ate shekull s`do e jetoj, sikur ta kisha prekur edhe me pare, edhe pse ato prekje ja fala dikujte qe se meritonte...
...S`mund te jemi bashk edhe pse duam...une dua, se di ndoshta edhe ai do...se si me shikon tani qe flasim thuajse gjdo dite...eshte viti i fundit dhe shihemi shpesh...me pershendet me shikon, jo si shkohet dikush qe e ke nje miqesi ose shoqeri apo apo marradhenie kolegiale...me shikon ndryshe e ndjej, e shoh besomeni e shoh...kur me takon doren me shtrengon jo ne menyre vulgare, jo jo jo...ne nje menyre miresie...une, hmm dridhem, mbrenda meje jam ajo Helena e cila shikon me dashuri, simpati, mallengjim per dashurine qe se pa kurre edhe pse e besoi nje kohe se ishte e tille, por gabohej...por jasht meje perpiqem te jem ajo Helena e forte qe te gjithe e njohin, dhe sillem shume ftoht...e nderpres ne mes te bisedave dhe largohem kinse s`kam kohe...dhe ai, ai me shikon sikur don te thote edhe me shume...se di ndoshta vetem po me duket keshtu...se di...
...S`mund te jemi bashk...por kurre sdo harroj 3 dite ne nje udhetim qe kishim me shoqerine, aty u takuam u njohem...shikuam ndoshta edhe i jemi bere bajat te themi me nje fjale njeri-tjetrit sepse shpesh ndesheshim me shikime...derisa une i thash vetes: mbaju mos u bej budallaqe!!
Se harroj se si me ka prekur nje nate kur po benim muhabet me shoqerine per deshirat se ku do donim te studjonim...dhe per qudi ju betohem te dy donim te studjonim ne te njejtin vend...dhe, e besoni u fiken dritat e hotelit sepse ne oren 3 te mengjesit aty fikeshin dritat...me preku leht ne krahe...dhe une ja largova duart...perseri tentoi, perseri ja largova duart...s`guxoja, frikesohesha...nga asgje me shume se nga ajo se qfare do lind me vone, sepse ne s`mund te jemi bashk, por as ai s`guxoi me...se di a ishte ajo provokim nga ana e tij apo..se dii ahh...dhe une s`dua te vuaj prap...jo s`dua pamarre parasysh se sa do jete e veshtire ta shoh gjdo dite...pastaj po ate nate me shoqeri ne erresire vetem me nje drite qe dikush nga ne kishte leshuar sa per te dalluar njeri tjetrin, me tha ben te te bej floket gershete...hahaha paramendojeni, smund te besoja...ai po me prekte floket, ai qe kisha filluar te ndjeja diqka per te...ai qe tani e mendoj edhe ne oren 4:15 te mengjesit...e pseee???
...me prekte floket dhe po bente nje gershete te cilen me dhimbsej ta prishja ate nate kur shkova te flija...bile kur e perfundoj me ngacmonte ne buze me floket e mija...kurse une behesha nervoze....jo se ai luante me floket e mija, per ate isha e lumtur, por sepse s`doja te ndeja me asgje....asgje....Smund te jemi bashk...
Dje e pashe, me foli...u ndal s`mendova se do ndalej...por u ndal, sa embel me shikonte...kurse une dredhoja shikimin tjeter vend...s`mund tu rezistoja syve te tij...sa i mire qe eshte... dhe shume i sjellshem... e kam verejtur edhe ne udhetimin me shoqerine, sillej shume mire me te gjithe, me te gjithe...kishte nje sens humori te embel....nje buzeqeshje qe gjdo femer e magjepse...
Nuk e di pse jetoj kete ndjenje...dua te jem e lire nga kjo...sepse ne 2 s`mundemi kurre te jemi bashk...e dini pse sepse nje ZOT na ka krijuar na ka falur jete...por pse na ndau ne fe, une dhe ai...kemi fe te ndryshme...mua s`me pengon kjo, as atij...e kuptova gjate bisedave tona mes shoqerise kur flisnim per religjion...por nje fjale e urte thote: " si eshte vendi, mbahet kuvendi"...
Nuk mund te them e dua, sepse kete fjale e pata thene njehere, ndoshta isha ngutur teper shume te vrapoj drejt asaj qe me dukej e persosur dhe me doli e kalbur...nuk mund ta quaj dashuri...por mendoj shume per te...
Shpresoj qe te jete vetem feja ajo qe na ndane...dhe asgje tjeter !
Por...edhe nese s`do kemi kurre bashkim...mjafton qe te dy te jemi te lumtur ne rruget e jetes...
...kam kaluar shume gjera ne jete, do e kaloj edhe kete!
Gj... te pershendes shume sonte, ti je ne gjume, kurse une, Helena...sikur HELENA e trojes po mendoj per ty...ushtarin tim!
Ok...ika ne gjum...flm nese keni lexuar shkrimin tim.
 
Top
matildamoj
view post Posted on 23/1/2015, 22:05     +1   -1




Po e nis kete leter me nje pershendetje, CKEMI, me kte fjale qe po pres cdo dite ta degjoj nga ti por nuk po vjen. E di qe ndoshta te vjen si e papritur pasi heshtja per nje kohe te gjate ndoshta i ka ftohur gjerat por une po ta shkruaj kete leter per te te thene qe jam ketu, kam qene dhe gjithmone do te jem. Pavaresisht nga gjithcka ndodhi ndjenjat e mia per ty nuk ndryshuan, une vazhdoj me te njejtin intensitet te te dua dhe kjo ndjenje po rritet gjithmone dhe me shume me ditet qe kalojne. E kam te pamundur, te te shoh cdo dite dhe mos te te flas, me duket sikur po me pushon zemra dhe shpirti qe me tretet nga pak. E kam shume te veshtire kur mendoj ku ishim dhe tani ku jemi, por me beso zemra ime ka vec nje emer, emrin tend. Ate emer qe e mbaj si gjene me te shtrenjte qe kam, ate qe dikur ishte gjysma ime, e zemres time, e shpirtit tim, e teresis time. Nuk dua te pretendoj dicka me kte leter por dua te te them qe me vjen keq per gjithcka, me fal qe u bera dicka e madhe per ty qe me pas te ikja dhe te te leje vetem dhe bosh, tashme e kam kuptuar se tek ai boshllek qe lash une ka zene vend dikush tjeter, dhe une uroj qe ai te mos bej gabimin qe bera une, ate gabim foshnjarak, qe la njolle ne jeten tende dhe tani po tenton ta pastrosh. Tani qe po te shkruaj kete leter me duket vetja si nje budalla qe kerkon me shume se cmund te kete, po kerkon dicka te humbur tashme, po te kerkon ty, se mos ndoshta ka ngelur ndonje rrenje nga e kaluara ne zemren tende qe pret te cel serisht, se mos ndoshta mund te kete nje rikthim qe te mund te mbush jetet e te dyve. E di qe eshte vone ndoshta por une u ndjeva i detyruar te te shkruaj pasi kisha shume per te te thene por dhe se ne sy nuk e di nese do te gjeja fjalet. Me fal per gjithcka, me fal per gabimet e mia por me beso qe dhimbjen e kemi ndjere njesoj sepse dhe une isha larg nga ti. Me fal, me fal, me fal. Dije se jam penduar qe nuk u bera pjese e jetes tende por vendosa per dicka pa kerkuar mendimin tend dhe pa arsyetim te forte. Me fal, me fal se ndoshta tani e di qe per ne eshte vone...
 
Top
view post Posted on 23/1/2015, 22:06     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


JEta Jeta Jeta Vetem Jeta e thirrnim njeri tjeterin por nje dit doli dikush qe tentoi te na ndaj por e kishte kot sepse prej jetes vetoem Zoti mundet te te ndaj por nje dit Jeta U nda prej JEtes sepse Jeta Mendoi qe do gjente me mir por ai mendim i kushtoi jetes me perfundim
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   535012 views
  Share