MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

LETRA DASHURIE ME TE BUKURA DHE TE REJA

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 15/11/2009, 14:19 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Mendove se loder eshte dashuria fillove te luash me ndjenjat e mia me bere te vuaj me bere me vaj nje dit me bere te qesh e nje jav te qaj,ather te doja e vdisja nga frika me thoshe mjaft e un sflisja mendove se i lumtur do te jesh vetem ti harrove sa lot per ty pata dershur e sa dit duke te pritur kam errur ti me vrave mu e Zoti do te te vras ty.Do te vij koha te qmendesh ne vetmi .Mos kerko meshir se tash ka ndryshuar moti se qka i ben dikujt shpejt ta kthen Zoti.Mos kerko meshir se tash ka ndryshuar moti se qka i ben dikujt shpejt ta kthen Zoti.Mendove qe i vetmi ne bot je si pranoje lutjet edhe kur qaja per ty tash i erdhi fundi e zdi ku del.....por e di se me kurr nuk do te me kesh por dije mir se gjdo fillim ka nje fund edhe dashurin time e kam hedhur ne lum.Do te digjem e te tjerve zdo tju tregoj do te shkrihem se kurr me nuk do te takoj tash ndjej urrejtje edhe dashuri por do ta leshoj rendsin qe te vuash edhe ti.E di qe i pasur je mud te blesh gjdo gje por dashurin time nuk do ta kesh me.Edhe pse jemi ndar nuk do te harroj kurr se emri yt ne ZEMREN time eshte ber gur e nuk hiqet deri sa te vdes ne boten tjeter vetem TY DO TE PRES Te Dua shummmmmë Paq fat dhe gjdo te mir ne jet Dashuria ime .........
 
Top
387 replies since 21/1/2009, 18:40   534350 views
  Share