MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALAS 2023

Poezi te reja 2010-2011, Poezi 2010-2011

« Older   Newer »
  Share  
durrsaku
view post Posted on 1/8/2011, 20:21 by: durrsaku     +1   -1
Avatar

DURRSAK KAM LE DURRSAK DO TE VDES!https://www.dailymotion.com/alice-desi

Group:
Administrator
Posts:
6,279
Location:
DURRES

Status:
Offline


Ne nje plazh nje roje nga ata qe ketu ne USA ka me shumice e ste lene te hysh as deri tek llastiku i brekeve ne det,shikon nje alamet femre qe po perpelitej ngaqe sdinte not.Hyn ky ne uje e nxjerr ne breg dhe fillon ti beje frymemarrje artificiale e ti shtype gjoksin per ti nxjerre ujin.nja gjysem ore ky shtyp ajo nxirr uje ky shtyp ajo nxirr uje.Prane tij kish ndaluar nje plake qe po e shikonte e po qeshte.Po ti moj i thote ky cke qe qesh.Ehhh biri nenes ja kthen kjo.Po nuk i nxorre vrimen nga uji uje nxjerr gjithe diten ajo.


--------------------------------------------------


Hahaha sthone kot degjoji te vjetrit se kane eksperience

Dy police do shkonin me te njejten femer. Paraprakisht ajo u jep nga nje prezervativ . Po ky pse duhet?.. pyesin policet . Qe te mos mbetem une me barre u kthehet ajo.
Pas dy ditesh policet takohen me njeri tjetrin dhe njeri thote
Po te doje te mbetet, po te doje jo, une do e heq se plasa
--------------------------------------------------

Tre zezake ne nje avion i cili kishte difekt dhe ishte duke rene po bisedonin me njera tjetren se cdo benin qe te kishin mundesi te identifikoheshin nese avioni do shperthente.
E para thote.Une do vesh nje pale breke te verdha qe kur njerezit te vijne te dukem si diell e te me dallojne.
E dyta thote une do vesh breke roze sepse shumica e skuadrave te shpetimit jane meshkuj dhe terhiqen nga ngjyra roze.
E treta thote se sdo vishte breke fare.Pse e pyesin shoqet.Sepse ua kthen ajo gjeja e pare qe kerkojne njerezit ne nje avion te rrezuar eshte Black box.
 
Top
123 replies since 29/12/2008, 15:17   37281 views
  Share